Alergolog Wrocław

Al.Piastów 79
52-424 Wrocław

Chodzę do dr.kubnego już 8 lat .leczy moje wszystkie choroby.Przede wszystkim rozmawia z pacjentem celem dowiedzenia się jak najwięcej o dolegliwościach.ma dużą wiedzę na temat swojego zawodu,którą pogłębia.jest dobrym iternistą ,jak i alergologiem.podchodzi do pacjenta indywidulnie i uprzejmie.lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

aaa
wejherowska 12
Wrocław

Bardzo dobry lekarz wyprowadziła moją alergię na właściwy tor. Z leczenia jestem bardzo zadowolony. Pani lekarz jest miła i bardzo dobrze tłumaczy co się z moim organizmem dzieje.

Gabinet Lekarski
ul. Ślusarska 34
Wrocław

Fachowa pomoc, kompetencja, zaangazowanie polaczone z prawdziwie ludzkim podejsciem do pacjenta, goraco polecam!

gen. Pułaskiego 42g
Wrocław

Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .

Centrum Medyczne WEJHEROWSKA - AKTYWNE CENTRUM ZDROWIA

54-239 Wrocław

Witam,

Witam,
8 lat temu dr Wytrychowski zdiagnozował u mnie astmę, od tego czasu jestem jego pacjentką i nie zamierzam zamieniać go na innego lekarza. Pan doktor poświęca dużo czasu i uwagi swoim pacjentom, nie spotkałam się nigdy z sytuacją, żeby kogoś zbył, bo się spieszył, czy coś podobnego. Jest kompetentny, o czym świadczyć może fakt, że jako jedyny z wielu alergologów, których odwiedziła moja babcia był w stanie prawidłowo zdiagnozować męczące ją od długiego czasu dolegliwości. W podobnej sytuacji pomógł on również mojej kuzynce. Dodatkowo jest on człowiekiem niezwykle miłym. Miewałam parę razy sytuacje, kiedy zapomniałam się zarejestrować na wizytę, a wtedy - mimo wieeelu innych pacjentów w poczekalni, pan doktor bez problemu godził się przyjąć mnie jeszcze w tym samym dniu. Naprawdę mogę z czystym sercem polecić dr-a Wytrychowskiego innym pacjentom.

lekarz Elżbieta Nikiel

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Belgijska 34
54-404 Wrocław

Potwierdzam opinie, które o Pani doktor tutaj napisano: jest to osoba uprzejma, o indywidualnym podejściu do pacjenta. Prowadziła moje odczulanie, wyprowadzając moją alergię (oraz, we wcześniejszym okresie, astmę!) na prostą. Ukłony w kierunku jej wiedzy, kompetencji (i trafności osądu). Sprawia niekiedy wrażenie surowej i nieprzystępnej; w rzeczywistości jest to jednak osoba oddana swoim pacjentom, nawet bez zaglądania w kartę pamiętająca o historii ich choroby i wcześniej prowadzonym leczeniu.

Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Krystyna Lipowska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Dolmed ul.Legnicka tel-7711777
Euromedicere ul.Łowiecka tel.7117400
Wrocław

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Zaangażowanie w leczenie na 100 %. Dba o pacjenta najlepiej jak potrafi. Bardzo dobry kontakt z Panią doktor-zawsze odpowie na wszystkie pytania i zawsze służy radą. Gorąco polecam...!!!

ul.Uczniowska 29
Wrocław

Pirwszy mój kontakt z panią dr. Marciniak miałam w 1999r była ordynatorem oddziału alergologi w klinice na Wrońskiego, trafiłam tam z dwójka dzieci które, od dwóch lat miesiąc w miesiąc brały antybiotyki- bezskutecznie, a miejscowi nieudolni lekarze traktowali nas jak .... .Po dwu tygodniowym pobycie na oddziale i wielu badaniach postawiono diagnoze. Pani doktor pokazała nam tyle dobroci i serca ze bez zastanowienia postanowilismy leczyć się dalej u pani dr.prywatnie - koszt może na owe czasy nie był mały 50zł-ja płaciłam za dwoje 70zł a do tego dojazd 130km w jedna strone , leki... ale było warto.Do Wrocławia jezdzilismy przez dwa lata, niekiedy dwa razy w tygodniu jak choroba sie wzmagała.Naprawde to wspaniała kobieta, zajeła sie leczeniem moich dzieci doskonale.Jak dzici były starsze i potrzebowała dojścia do innego specjalisty np. neurologa,gastroendokrynologa - zadzwoniłam do pani DR.Marciniak poprosiłam o pomoc ,pomogła bez problemu.Dziś moje dziciaczki sa prawie dorosłe,i pamietaja o pani doktor.Polecam wszystkim mamą wizyte u pani dr.- to nie jest tak ze ona liczy tylko na ilosc pacjetów, jak matka dzwoni z płaczem ze dziecko jest chore - poprostu pomaga i stąd te opużnienia. Licze dalej na pomoc - po świętach wybieram sie do pani dr. z siostra i jej dziecmi.

Prądzyńskiego 14 lok. 1a
Wrocław

Znakomity specjalista,wspaniały człowiek.Potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i rodziną otaczającą chorego.Emanuje niezwykłym ciepłem,a ponadto człowiek o wysokiej kulturze osobistej czego brakuje dziś lekarzom.Dziękuję Panie Profesorze za wszelką dobroć. Z wyrazami największego szacunku
Urszula Panek

Urszula Panek

ul. Wyszynskiego 31/33
50-330 Wrocław

najlepszy bo wyleczyl cala moja rodzine.moja dziewczyne wyleczyl z egzemy,babcie z astmy, a mamie wyleczyl zatoki i przywrocil wech

Opinia dodana przez: knopflukas knopflukas

Alergolodzy w mieście Wrocław