Lekarze Alergolog Wrocław

- 62
Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .
3 pokolenia polecają Pana Kubnego. Zawsze wysłucha, doradzi i pomoże. Ciężko znaleźć tak empatycznego i kompetentnego lekarza.
Bardzo dobry lekarz wyprowadziła moją alergię na właściwy tor. Z leczenia jestem bardzo zadowolony. Pani lekarz jest miła i bardzo dobrze tłumaczy co się z moim organizmem dzieje.
Fachowa pomoc, kompetencja, zaangazowanie polaczone z prawdziwie ludzkim podejsciem do pacjenta, goraco polecam!

lekarz Elżbieta Nikiel

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Potwierdzam opinie, które o Pani doktor tutaj napisano: jest to osoba uprzejma, o indywidualnym podejściu do pacjenta. Prowadziła moje odczulanie, wyprowadzając moją alergię (oraz, we wcześniejszym okresie, astmę!) na prostą. Ukłony w kierunku jej wiedzy, kompetencji (i trafności osądu). Sprawia niekiedy wrażenie surowej i nieprzystępnej; w rzeczywistości jest to jednak osoba oddana swoim pacjentom, nawet bez zaglądania w kartę pamiętająca o historii ich choroby i wcześniej prowadzonym leczeniu.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Krystyna Lipowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Profesjonalna i sympatyczna lekarka. Czuliśmy się bardzo komfortowo na wizycie. Lekarz z powołania.
Pirwszy mój kontakt z panią dr. Marciniak miałam w 1999r była ordynatorem oddziału alergologi w klinice na Wrońskiego, trafiłam tam z dwójka dzieci które, od dwóch lat miesiąc w miesiąc brały antybiotyki- bezskutecznie, a miejscowi nieudolni lekarze traktowali nas jak .... .Po dwu tygodniowym pobycie na oddziale i wielu badaniach postawiono diagnoze. Pani doktor pokazała nam tyle dobroci i serca ze bez zastanowienia postanowilismy leczyć się dalej u pani dr.prywatnie ...
Znakomity specjalista,wspaniały człowiek.Potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i rodziną otaczającą chorego.Emanuje niezwykłym ciepłem,a ponadto człowiek o wysokiej kulturze osobistej czego brakuje dziś lekarzom.Dziękuję Panie Profesorze za wszelką dobroć. Z wyrazami największego szacunku Urszula Panek
Bardzo kompetentna pani doktor, z powołaniem, prowadziła moją córkę jako pediatra do 3 roku życia w przychodni na Wojnowie, niestety już tam nie przyjmuje, drugiego takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, naprawdę przejmuje się losem małego pacjenta. Gdyby miał ktoś namiar na tą panią doktor gdzie obecnie przyjmuje prywatnie lub w jakiej przychodni, byłabym wdzięczna.Lekarz naprawdę godny polecenia i zaufania!!!!
Opinia dodana przez: joann_k
Panią dr Olas znam od bardzo dawna - leczył mojego syna, który w tej chwili ma 30 lat. Od roku prowadzi też mojego wnuka. Tylko dzięki Pani doktor mój syn z bardzo ciężką astmą potrafił normalnie funkcjonować. Pamięta swoich pacjentów :-)). Jest wspaniałym lekarzem, który przejmuje się swoimi pacjentami. Wszystkim polecam Pnia doktor. Już następne pokolenie z mojej rodziny korzysta z Jej opieki.
Nie polecam, miałam miałam małą plamkę na twarzy a teraz po usunięciu mam dużą wypukłą bliznę,gorzej niż przed zabiegiem
Po kilku wizytach odniosłam wrażenie, że brakuje tutaj kompetencji. Pani doktor stwierdziła zapalenie oskrzeli, ale pediatra, którego darzę wielkim zaufaniem, wykluczył tę chorobę. Ale to nie pierwsza diagnoza nie trafiona, dziecko niepotrzebnie brało antybiotyki , a z alergiami dalej nie możemy sobie poradzić. Nie polecam tej osoby, szkoda dzieci, a efektów nie ma. W obyciu raczej oschła, zadufana w sobie.

Janina Pawłowicz

Pulmonolog, Alergolog

znam panią doktor wiele lat bo leczyła moją córkę od niemowlęctwa do 18 lat na mukowiscydozę ,to dobry i kompetentny lekarz.Zawsze kieruje na dodatkowe badania jak się zaobserwuje coś niepokojącego
Opinia dodana przez: Barbara

dr Maria Jarlińska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Bardzo miła Pani, delikatna dla maluszka, wyczerpująco odpowiada na pytania i omawia chorobę i sposób leczenia.
Od lat leczę się na alergię i już byłam w niejednej poradni, wszędzie traktowano mnie i moją chorobę poważnie. Od pół roku zajmuje się mną Pan doktor Wytrychowski, człowiek anioł pełen troski i zrozumienia, nie zawodzi gdy inni zawodzą, wysokie kompetencje i uprzejmość sprawia, że nie mam ochoty już zmieniać lekarza, dziwią mnie te negatywne wpisy to chyba od konkurencji, ja dziękuję doktorowi za troskę
Opinia dodana przez: Marzenna
BARDZO MIŁA SERDECZNA PANI DOKTOR.BYŁAM ZE SWOJA 4-RO LETNIA CORECZKĄ KTÓRA CHORUJE NA ASTMĘ,LECZ PANI DOKTOR NIE ZAJMUJE SIE TAK MAŁYMI DZIEĆMI,ALE BARDZO FAJNIE WSZYSTKO TLUMACZY,SPOKOJNIE I Z TAKIM CIEPŁEM.BYŁO BY DUŻO PISAĆ,ALE BARDZO POLECAM!!!!
Polecam! Pani doktor bardzo miła, ciepła, kompetentna. Nie robi sztucznych kolejek, ze skierowaniem przyjmuje w ciągu kilku dni. Poświęca wystarczająco dużo czasu. Pozdrawiam

lekarz Jolanta Hołda

Pulmonolog, Alergolog

Polecam Panią doktor. U mojego 5-letniego dziecka widać poprawę po kilku tyg. leczenia. Poczekamy zobaczymy gdyż jeszcze nie jest całkowicie temat zakończony. Napewno napiszę opinie po wyleczeniu/bądź nie mojego dziecka. Na tą chwile polecam!
Opiszę historię, która wydarzyła się w dniu wczorajszym. Przyszedłem do Pani Doktor z polecenia innego pacjenta, ponieważ miałem 4 noce z rzędu silne duszności. Byłem przygotowany zarówno na wizytę w ramach NFZ (posiadałem skierowanie) jak i prywatnie. Godziny dyżuru w środy Pani Doktor ma wyznaczone od 14-19. Byłem o 16:50. Chciałem prosić jedynie o przepisanie leku, oraz objęcie stałą kontrolą w przyszłości. Pani Doktor, popijając kawę i rozmawiając z koleżanką ...
Opinia dodana przez: Piotr
Mój Syn był pacjentem Pani Doktor w szpitalu. Dziecku poświęcono bardzo dużo czasu, przy przyjęciu długi wywiad lekarski, w trakcie pobytu zrobiono dziecku bardzo dużo badać, sposób wykonania badań był szczegółowo z dużą cierpliwością tłumaczony dziecku przez Panią Doktor (Feno, spirometria)Efekt - kilkumiesięczne leczenie astmy i podawanie leków przepisanych przez innego alergologa było zbędne, gdyż astma została wykluczona