lek. med. Wiesława Braun

Pediatra, Alergolog dziecięcy

3,3
3,7
3,2

Lekarka dobra wiedze ma ale podejścia do małych dzieci za grosz i skoro nie lubi dzieci to czemu jest pediatrą...bardzo nie uprzejma gdyby mogła to by nawrzeszczała na dziecko tylko dlatego że nie umie usiedzieć w miejscu na komende(dziecko 1,5 roczne) do tego traktowała nas jakby była w przychodni za karę...nie polecam bo wiedza lekarska to nie wszystko Pani doktor trzeba też trochę szacunku i empatii..aż strach było o cokolwiek spytac i szczerze mówiąc doznałam szoku bo wcześniej nigdy taka nie była.. może miała zły dzień powiecie..no może ale to nie jest usprawiedliwienie

Mam ojca ktory dzienki pani doktor Wieslawy BRAUN DOCZEKAL PIEKNYCH LAT W MAJU KONCZY 91 LAT I NADAL JEST SPRAWNY I ZDROWY ,JA JAKO SYN JESTEM ZADOWOLONY BARDZO Z PANI DOKTOR BRAUN ,LECZENIE ZAWSZE TRAFIONE. PANI DOKTOR DO KTOREJ SIE UDALEM Z MOJOM CHOROBOM POSTAWILA BARDZO DOBROM DIAGNOZE PODALA LEKI GDZIE STAN ZDROWIA POPRAWIL SIE.JEST OSOBOM MILOM ,POLECAM PANIOM DOKTOR BRAUN.

Złota kobieta . Czy to weekend czy w tygodniu, zawsze przyjmie z chęcią. Leczenie zawsze trafione i dzieci szybko wracają do zdrowia. Chociaż mam daleko do Pani doktor to będę jeździła cały czas jak przyjdzie potrzeba.polecam

Porażka medycyny. Nic poza czubkiem swojego nosa nie widzi. Wali antybiotykami, wymądrza się, podważa opinie specjalistów i każdego innego lekarza, nie słucha pacjenta, nigdy nie pójdzie mu na rękę, nie interesuje ją przebieg choroby, osłuchać i przepisać swoje i wynocha. Nic nie wytłumaczy, jeszcze tylko opierniczy albo odpyskuje.. Bardzo nie polecam. Żałuję swojego wyboru.

NIE POLECAM NIKOMU! Ponieważ w naszej przychodni był już komplet pacjentów, a byl to piątek zdecydowaliśmy się na wizytę u tej Pani, cieszyłam się, stwierdziłam, że pojedziemy z małą do domu lekarki, więc pewnie w miłej atmosferze zostanie osluchana i zbadana. Jakiez było moje zdziwienie, gdy po wejściu głównymi drzwiami zobaczyliśmy mały korytarzyk pełny ludzi, nie było nawet gdzie położyć nosidla, mąż wrócił z córką do samochodu. Po nadejściu naszej kolejki i wejściu do gabinetu szanowna Pani doktor zaczęła mnie poganiac, że mam szybko rozbierać dziecko, bo ona się spieszy, ...

NIE POLECAM NIKOMU!
Po nadejściu naszej kolejki i wejściu do gabinetu szanowna Pani doktor zaczęła mnie poganiac, że mam szybko rozbierać dziecko, bo ona się spieszy, jest styczeń i dziecko było w kombinezonie, a ja słyszałam tylko "Jezu, no szybciej, ja zaraz musze jechać", wywiadu nie było żadnego, ja starałam się tłumaczyć z czym przyjechaliśmy, ale zostałam kolokwia lnie mówiąc olana. Córka miała 3 dni gorączkę i w zasadzie w dniu wizyty już tylko przechodzący stan podgorączkowy, sugerowalam sama Pani doktor 3dniowke lub zęby. Ale ona zajrzała małej do gardła i powiedziała "o czerwone widzi Pani?niech no Pani patrzy" i wypisywala szybko receptę, a ja miałam szybko ubierać dziecko i wychodzić, była szybsza, recepta gotowa, więc ja mam wyjść i ubierać płaczące dziecko na korytarzu, mała była cała spocona od płaczu, zaczęła płakać podczas tego niezwykle "szybkiego" badania i wlozenia jej patyka tak głęboko, że w sumie to się dziwię, że nie zwymiotowala. Bijąc się z myślami pojechałam wykupić receptę, która wyniosła mnie 70zl, podałam antybiotyk mając przekonanie, że jest on zbędny, no ale jednak byłam u lekarza, on go przepisał, więc może ma rację , a od samego rana próbowałam skontaktować się z naszą pediatra. Pojawiła się też około południa wysypka, więc to jednak trzydniowka KTÓREJ NIE LECZY SIĘ ANTYBIOTYKAMI, LEKI WIĘC DO KOSZA, a ja faszerowalabym nimi bez potrzeby 6miesieczne dziecko, a gardło owszem jest czerwone ale przy tej wirusówce tak poprostu jest! Sam gabinet także pozostawia wiele do życzenia, nieprzyjemny, stary, nie mówiąc już o sofie w gabinecie, która już niejedno chyba przeżyła. NIE MOGE SOBIE WYBACZYĆ, ŻE POWIERZYLAM ZDROWIE MOJEGO DZIECKA TAKIEJ OSOBIE, KTÓRA BEZ WYWIADU, BEZ CHWILI ROZMOWY, ZASTANOWIENIA, WYSŁUCHANIA MNIE, PRZEPISALA ANTYBIOTYK I DO WIDZENIA. Po rozmowie wśród rodziny i znajomych większość potwierdza, że ta Pani idzie na ilość, a nie na jakość. NIE POLECAM.

jestem bardzo zadowolona z pani doktor... dodam ze od 6 lat jestem jej pacjetka i nigdy nie zawiodlam

A ja jestem bardzo zadowolona. Zawsze pomaga mojemu synowi. Jeździmy do niej od ponad 3 lat i nigdy nie ma problemu. Co do badań- te które są potrzebne zawsze mamy przepisane. Dla nas jest zawsze miła i sympatyczna, czy to prywatnie, czy na nfz. Może to też zależy od pacjentów....? Ja polecam jak najbardziej.

masakra, nie polecam kompetencje na 1 i tak za duzo w mojej ocenie.................................................................................................................

Pani Braun niestety chyba nie spotkała sie z czymś takim jak etyka lekarska. Dobro pacjenta jest na dalszym planie

Ja jestem zadowolona, nigdy nie było żadnych problemów. Osobiście polecam

Ja jestem zadowolona, nigdy nie było żadnych problemów. Osobiście polecam