lek. med. Wiesława Braun

3,3
3,2
3,7
3,1

NIE POLECAM NIKOMU! Ponieważ w naszej przychodni był już komplet pacjentów, a byl to piątek zdecydowaliśmy się na wizytę u tej Pani, cieszyłam się, stwierdziłam, że pojedziemy z małą do domu lekarki, więc pewnie w miłej atmosferze zostanie osluchana i zbadana. Jakiez było moje zdziwienie, gdy po wejściu głównymi drzwiami zobaczyliśmy mały korytarzyk pełny ludzi, nie było nawet gdzie położyć nosidla, mąż wrócił z córką do samochodu. Po nadejściu naszej kolejki i wejściu do gabinetu szanowna Pani doktor zaczęła mnie poganiac, że mam szybko rozbierać dziecko, bo ona się spieszy, ...

NIE POLECAM NIKOMU!
Po nadejściu naszej kolejki i wejściu do gabinetu szanowna Pani doktor zaczęła mnie poganiac, że mam szybko rozbierać dziecko, bo ona się spieszy, jest styczeń i dziecko było w kombinezonie, a ja słyszałam tylko "Jezu, no szybciej, ja zaraz musze jechać", wywiadu nie było żadnego, ja starałam się tłumaczyć z czym przyjechaliśmy, ale zostałam kolokwia lnie mówiąc olana. Córka miała 3 dni gorączkę i w zasadzie w dniu wizyty już tylko przechodzący stan podgorączkowy, sugerowalam sama Pani doktor 3dniowke lub zęby. Ale ona zajrzała małej do gardła i powiedziała "o czerwone widzi Pani?niech no Pani patrzy" i wypisywala szybko receptę, a ja miałam szybko ubierać dziecko i wychodzić, była szybsza, recepta gotowa, więc ja mam wyjść i ubierać płaczące dziecko na korytarzu, mała była cała spocona od płaczu, zaczęła płakać podczas tego niezwykle "szybkiego" badania i wlozenia jej patyka tak głęboko, że w sumie to się dziwię, że nie zwymiotowala. Bijąc się z myślami pojechałam wykupić receptę, która wyniosła mnie 70zl, podałam antybiotyk mając przekonanie, że jest on zbędny, no ale jednak byłam u lekarza, on go przepisał, więc może ma rację , a od samego rana próbowałam skontaktować się z naszą pediatra. Pojawiła się też około południa wysypka, więc to jednak trzydniowka KTÓREJ NIE LECZY SIĘ ANTYBIOTYKAMI, LEKI WIĘC DO KOSZA, a ja faszerowalabym nimi bez potrzeby 6miesieczne dziecko, a gardło owszem jest czerwone ale przy tej wirusówce tak poprostu jest! Sam gabinet także pozostawia wiele do życzenia, nieprzyjemny, stary, nie mówiąc już o sofie w gabinecie, która już niejedno chyba przeżyła. NIE MOGE SOBIE WYBACZYĆ, ŻE POWIERZYLAM ZDROWIE MOJEGO DZIECKA TAKIEJ OSOBIE, KTÓRA BEZ WYWIADU, BEZ CHWILI ROZMOWY, ZASTANOWIENIA, WYSŁUCHANIA MNIE, PRZEPISALA ANTYBIOTYK I DO WIDZENIA. Po rozmowie wśród rodziny i znajomych większość potwierdza, że ta Pani idzie na ilość, a nie na jakość. NIE POLECAM.

Porażka medycyny. Nic poza czubkiem swojego nosa nie widzi. Wali antybiotykami, wymądrza się, podważa opinie specjalistów i każdego innego lekarza, nie słucha pacjenta, nigdy nie pójdzie mu na rękę, nie interesuje ją przebieg choroby, osłuchać i przepisać swoje i wynocha. Nic nie wytłumaczy, jeszcze tylko opierniczy albo odpyskuje.. Bardzo nie polecam. Żałuję swojego wyboru.

A ja jestem bardzo zadowolona. Zawsze pomaga mojemu synowi. Jeździmy do niej od ponad 3 lat i nigdy nie ma problemu. Co do badań- te które są potrzebne zawsze mamy przepisane. Dla nas jest zawsze miła i sympatyczna, czy to prywatnie, czy na nfz. Może to też zależy od pacjentów....? Ja polecam jak najbardziej.

jestem bardzo zadowolona z pani doktor... dodam ze od 6 lat jestem jej pacjetka i nigdy nie zawiodlam

Do Pani doktor trafiłam 3 lata temu z dzieckie leczonym u lekarza rodzinnego w stanie bardzo złym. Pani doktor zareagowała błyskawicznie nie bagatelizując stanu zdrowia dziecka i wysłała nas na badania krwi. Wyniki dziecka były tak złe,że w szpitalu myśleli że to sepsa... Syn dostał odpowiednie leki dzięki którym z dnia da dzień stan zdrowia sie poprawiał. Nie wiem co było by gdybyśmy nadal leczyli dziecko u lekarza rodzinnego... Pani doktor zawsze znajdzie czas żeby przyjąć pacjenta! Co najważniejsze nie proponuje na dzień dobry antybiotyku - jak większość lekarzy...i jest to duży PLUS! Od 2 lat leczymy się całą rodziną u Pani doktor. Gorąco polecam!!!

witam od grudnia mniej więcej co dwa tygodnie jeździłam do tej pani doktor z moim szesnastomiesięcznym synkiem. Do tej pory byłam bardzo zadowolona, jednak ostatnio byłam na wizycie i pani doktor stwierdziła,że mój syn ma tylko trochę zaczerwienione gardło i kazała mu dawać syrop prawoślazowy. Jednak już wnocy zaczął się dusić i na drugi dzień z bardzo silnymi dusznościami pojechaliśmy jeszcze raz. Okazało się że mój syn trafił do szpitala z zapaleniem płuc. Czy przypadek mojego syna to przeoczenie pani doktor, czy ekspresowy rozwój choroby? Jedno jest pewne ta pani doktor już nas nie zobaczy. A warunki jakie ma w swojej "prywatnej przychodni" karygodne!!!! Wszyscy wszystko słyszą, tylko jak zada się pytanie ile za wizytę pani doktor odpowiada szeptem. Aha teraz pani doktor już się bardziej ceni bo wizyta kosztuje już 30 zł.

wspaniały lekarz leczę u niej moje dzieci i zawsze im pomogła nie prawda jest że nie robi żadnych badań można na nią zawsze liczyć mi poleciła dobrych specjalistów jak czegoś nie wie zaleca konsultacje tak było w przypadku mojego najmłodszego synka

Pani doktor powiniem iść na bezpłatną emeryturę, gdyż takiego leczenia tak jak nasza córeczka to chyba nikt nie przeszedł. Pani Brown nie posiada wiedzy medycznej, nie potrafi rozwiązać problemu dziecka, a nawet rozpoznać CHOROBY! Wstyd, że pani zaufaliśmy, bo po piątej i ostatniej wizycie musieliśmy szukać we Wrocławiu właściwego specjalisty-pediatry. Wszystkie pani przepisane leki, antybiotyki, zastrzyki były nie na tą chorobę, czyli świadczy tu u pani brak wiedzy lekarskiej i kompetencji. Z przykrością wszystkim rodzicom ODRADZAMY wizyt u dr W. Brown. :(((

Polecam wszystkim ! Ja na wizyty dojeżdżam z Ostrzeszowa ! U nas ze świeczką szukać kogoś tak oddanego !!! Ta Pani lekarz nie widzi problemu by przyjąć pacjenta w niedzielę czy święta, po prostu rozumie że choroba nie wybiera.... (Jest w stanie przyjąć nawet gdy w domu ma poważną imprezę rodzinną). Koszt wizyty - śmiech ! Dobrze wiecie ile kasują inni.... Dla zawistnych - znacie kogoś lepszego - proszę o info !!! awielki@gmail.com

Ja jestem zadowolona, nigdy nie było żadnych problemów. Osobiście polecam

Ja jestem zadowolona, nigdy nie było żadnych problemów. Osobiście polecam