lek. med. Wiesława Braun

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Ja jestem zadowolona, nigdy nie było żadnych problemów. Osobiście polecam

Ja jestem zadowolona, nigdy nie było żadnych problemów. Osobiście polecam

razem z pielęgniarką wyśmiewają się z poprzednich pacjentów, nie tłumaczy choroby, nie odpowiada na pytania, gdy pacjent się ubiera woła i wpuszcza do gabinetu następnego !! TO NIEDOPUSZCZALNE ! BRAK POSZANOWANIA GODNOŚCI PACJENTA !!

Nie potrafi trafnie rozpoznać choroby i dziecko leczyła metodą "chybił-trafił"Na wizycie prywatnej jestb przemiła natomiast wizyta w ramach nfz to juz inna bajka.Bywa arogancka i przemądrzała.

..........................................................................................................................

wspaniały lekarz leczę u niej moje dzieci i zawsze im pomogła nie prawda jest że nie robi żadnych badań można na nią zawsze liczyć mi poleciła dobrych specjalistów jak czegoś nie wie zaleca konsultacje tak było w przypadku mojego najmłodszego synka

polecam,to lekarka godna zaufania.wiele razy nam pomogla.

polecam,to lekarka godna zaufania.wiele razy nam pomogla.

Zdecydowanie nie polecam. Zamiast kierować do specjalisty podejmuje się leczenia na własną rękę, nie mając pojęcia o problemie. Na wizyty domowe przyjeżdża z wielkimi problemami. No i oczywiście najlepiej gdyby człowiek jeździł na prywatne wizyty.

Pani doktor powiniem iść na bezpłatną emeryturę, gdyż takiego leczenia tak jak nasza córeczka to chyba nikt nie przeszedł. Pani Brown nie posiada wiedzy medycznej, nie potrafi rozwiązać problemu dziecka, a nawet rozpoznać CHOROBY! Wstyd, że pani zaufaliśmy, bo po piątej i ostatniej wizycie musieliśmy szukać we Wrocławiu właściwego specjalisty-pediatry. Wszystkie pani przepisane leki, antybiotyki, zastrzyki były nie na tą chorobę, czyli świadczy tu u pani brak wiedzy lekarskiej i kompetencji. Z przykrością wszystkim rodzicom ODRADZAMY wizyt u dr W. Brown. :(((

Do Pani doktor trafiłam 3 lata temu z dzieckie leczonym u lekarza rodzinnego w stanie bardzo złym. Pani doktor zareagowała błyskawicznie nie bagatelizując stanu zdrowia dziecka i wysłała nas na badania krwi. Wyniki dziecka były tak złe,że w szpitalu myśleli że to sepsa... Syn dostał odpowiednie leki dzięki którym z dnia da dzień stan zdrowia sie poprawiał. Nie wiem co było by gdybyśmy nadal leczyli dziecko u lekarza rodzinnego... Pani doktor zawsze znajdzie czas żeby przyjąć pacjenta! Co najważniejsze nie proponuje na dzień dobry antybiotyku - jak większość lekarzy...i jest to duży PLUS! Od 2 lat leczymy się całą rodziną u Pani doktor. Gorąco polecam!!!

Pani Wiesława przyjmuje w kilku miejscach--dobrze że nie naraz:-) Podejście do małego pacjenta jak najbardziej ale nic poza tym. Wszystkim przepisuje podobne środki. Niestety zamiast zaplikować antyniotyk o szerszym spektrum przepisuje słabe i dziecko trzeba faszerować 2 razy.

Pani Wiesława przyjmuje w kilku miejscach--dobrze że nie naraz:-)
Podejście do małego pacjenta jak najbardziej ale nic poza tym.