lek. med. Wiesława Braun

Pediatra, Alergolog dziecięcy

bardzo polecam Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna. Jezdze z moimi dziećmi jjuz prawie 5 lat i nigdy nie zdarzyło sie ze mnie nie przyjęła, bada dzieci bardzo dokładnie co u nas w okolicy ze świeczką szukać takiego lekarza.

Bardzo dobra lekarka, mam daleko do Kępna, ale warto. POLECAM

Bardzo dobra lekarka, mam daleko do Kępna, ale warto. POLECAM

NIE POLECAM!!!!!biorąc pod uwagę zdrowie i życie naszych dzieci

NIE POLECAM!!!!!biorąc pod uwagę zdrowie i życie naszych dzieci

witam od grudnia mniej więcej co dwa tygodnie jeździłam do tej pani doktor z moim szesnastomiesięcznym synkiem. Do tej pory byłam bardzo zadowolona, jednak ostatnio byłam na wizycie i pani doktor stwierdziła,że mój syn ma tylko trochę zaczerwienione gardło i kazała mu dawać syrop prawoślazowy. Jednak już wnocy zaczął się dusić i na drugi dzień z bardzo silnymi dusznościami pojechaliśmy jeszcze raz. Okazało się że mój syn trafił do szpitala z zapaleniem płuc. Czy przypadek mojego syna to przeoczenie pani doktor, czy ekspresowy rozwój choroby? Jedno jest pewne ta pani doktor już nas nie zobaczy. A warunki jakie ma w swojej "prywatnej przychodni" karygodne!!!! Wszyscy wszystko słyszą, tylko jak zada się pytanie ile za wizytę pani doktor odpowiada szeptem. Aha teraz pani doktor już się bardziej ceni bo wizyta kosztuje już 30 zł.

pani doktor jest miła ale na prywatnych wizytach. a tak jak jedna osoba juz napisała to bardzo denerwujące jest przebywanie w gabinecie pielęgniarki która wpatruje się w pacjenta bardziej niż lekarz a po drugie co zdarzyło się nie raz wspólne ich komentarze na temat poprzedniego pacjenta. jeżeli chodzi o kwalifikacje to myślę że jest dobrym lekarzem ale nie najlepszym tak jak o sobie myśli

Pani doktor jest bardzo uprzejma. i zawsze pod telefonem.

Pani doktor jest bardzo uprzejma. i zawsze pod telefonem.

Polecam wszystkim ! Ja na wizyty dojeżdżam z Ostrzeszowa ! U nas ze świeczką szukać kogoś tak oddanego !!! Ta Pani lekarz nie widzi problemu by przyjąć pacjenta w niedzielę czy święta, po prostu rozumie że choroba nie wybiera.... (Jest w stanie przyjąć nawet gdy w domu ma poważną imprezę rodzinną). Koszt wizyty - śmiech ! Dobrze wiecie ile kasują inni.... Dla zawistnych - znacie kogoś lepszego - proszę o info !!! awielki@gmail.com

jest zawsze pod telefonem za to ogromny plus

jest zawsze pod telefonem za to ogromny plus

Nie jestem zadowolona z dr Braun na poczatku milutka a pozniej bez komentarza NIE POLECAM

To jest najlepsza lekarka w naszym rejonie. Bardzo dobra, polecam zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Jest naszym lekarzem rodzinnym od 12 lat.