lek. med. Wiesława Braun

Pediatra, Alergolog dziecięcy

jest bardzo dobrym lekarzem. nie mam żadnych uwag. mam nadzieję ze chorować nie będę ale jeśli tak to na pewno pojadę do niej :)

napisze krótko LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA

napisze krótko LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA

Uważam, że Pani doktor Wiesława Braun jest bardzo dobrym lekarzem. Od 10 lat leczę u niej moje dzieci i nie zdarzyło się, żebym była lekceważąco potraktowana. A internauta który wyraził swoją opinię chyba nie wie o czym pisze. Jego opinia wynika jedynie z zazdrości, i nawet nie ma odwagi się podpisać. Zadowolona Pacjentka ;)

Lekceważąco podchodzi do pacjenta.Wszystkie problemy pacjenta omawia z pielęgniarką.Według niej wszyscy lekarze którzy mają inne zdanie niż ona to idioci,a ona jest najlepszym lekarzem.