dr n. med. Elżbieta Ziemiańska

1,5
1,7
1,7
1,5

MIAŁAM WIZYTĘ Z DZIECKIEM U TEJ PANI BYŁO STRASZNIE ZERO PODEJŚĆIA DO DZIECKA MAŁA MA 3LATKA TAK PANI DR NA NIĄ WARCZAŁA ŻE WRACAJĄC DO DOMU NIE POZNAWAŁAM SWOJEGO DZIECKA BYŁA TAK ZESTRESOWANA.NIE WSPOMINAJĄC SŁÓW TEJ PANI JAK PANI MOGŁA TAK ZAŁATWIĆ DZIECKO -SUPER

a jaj jestem zadowolona i polecam. Uważam że pani dr ma bardzo dużą wiedzę i nawet jeśli nie wszystko tłumaczy to ma dobre efekty.

Serdecznie odradzam !!!!! Pomimo tego ze arogancka leczyłam dzieci ponad dwa lata została stwierdzona na pierwszej wizycie astma podawałam leki zgodnie z zaleceniami po ostatniej wiztcie gdzie stwierdziła ze dzieci moze nie potrzebnie biora leki przeniosłam sie do innego specjalisty jesteśmy po przeprowadzonych na nowo badaniach moje dzieci nie potrzebnie podawane miały sterydy!!!! to jakas katastrofa !! jak tak można lekko podejsc do zdrowia dziecka

Zgadzam się z przedmówcami Odradzam. Pani bardzo nie przyjemna omijać dużym łukiem

Zdecydowanie odradzam wizytę u pani doktor.Mało uprzejma i dla rodziców i dla dzieci.Mimo że moje dzieci mają stwierdzoną astmę pani doktor powiedziała że są zdrowe i pozostawia bez leczenia.Po kontrolnych badaniach w poradni immunologicznej kazano mi natychmiast skontaktować się z alergologiem i podjąć zaprzestane leczenie.

Zdecydowanie nie polecam! Pani Doktor od dzrwi warczała... po paru pytanich (wywiad) nakazała rozebrać dziecko tenem jakby zarządzała obozem koncentracyjnym. Synek jest dzieckiem bardzo pogodnym i dwa razy zareagował na obcą osobę płaczem (to był ten drugi raz)Pani Dr po osłuchaniu synka kazała mężowi wyjsc na korytarz. Po uwadze z dziecko jest nagie, powiedziała zeby dokonczyc na korzytarzu bo ona nie przekrzyczy dziecka. Nie udzieliła zadnych wskazówek. Miała do mnie pretensje że nie potrafie postawić diagnozy lekarskiej. Na pytania zadawane odpowiedała zeby jej nie denerwować... Może ta Pani Prywatnie zakłada maskę zatroskanego lekarza ale w Szpitalu Pediatrycznym wykonuje prace jakby przyprowadzono do niej bydło. Testy kazała zrobić sobie prywatnie bo jak powiedziała, cytuje '' mnie nie stać zeby zrobić wam testy'' Jedyne co mogę polecić to omijanie WIELKIM łukiem!