dr n. med. Marek Ziarkiewicz

Dermatolog, Dermatolog estetyczny, Wenerolog

Polecam z czystym sercem, rzeczowy, konkretny wyjaśnił temat wyczerpujaco. Zdziwiona jestem negatywnym opini, absolutnie mam odmienne zdanie. Pozdrawiam

Wizyta 5 minut, ale wydłużona tylko z powodu moich prób dowiedzenia się czegoś. Bez tego może 3 minuty. Zerknięcie na zmiany, wypisanie recepty, bez jakiegokolwiek tłumaczenia dlaczego i na co dokładnie takie leki, tym bardziej, że sterydy, więc dobrze byłoby zdradzic pacjentowi diagnozę i sposob leczenia.

Przemiły, godny polecenia doktor! Poświęcił mi odpowiednią ilość czasu, wysłuchał i wszystko z dokładnością wytłumaczył a przede wszystkim rozwiał moje wątpliwości i obawy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Polecam!

Polecam!

Lekarz poświęcił na mnie 3min. Na dzień dobry chciał wcisnąć mi sterydy, a kiedy się nie zgodziłam był bardzo zdziwiony i nie miał innych pomysłów na leczenie. Mam wrażenie, że jego celem nie jest wyleczenie kogokolwiek ale pozbycie się wszystkich z poczekalni w jak najkrótszym czasie. Zdecydowanie nie polecam!

Zdecydowanie odradzam tego pana! Miałam sączące znamię, na które pan Ziarkiewicz "rzucił okiem" i stwierdził, że owszem do wycięcia, ale to nic groźnego i zabieg jest czysto kosmetyczny, oczywiście u znajomego chirurga przy Rydygiera we Wrocławiu, uśpiło to moją czujność, ale w końcu trafiłam do innego dermatologa z NFZ, który zlecił wycięcie i okazało się, że to czerniak złośliwy. Szczęśliwie jestem już po leczeniu i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wizyta u pana Ziarkiewicz trwała całe 5 minut i zainkasował 100 zł. Koszmarna niekompetencja dra Ziarkiewicza poraża.

jako dermotolog beznadziejny przez jego niedopatrzenie i lekcewazace podejcie u mojego syna wczesnie nie wykryto powaznej choroby

Leczyłam się u doktora ok.4 lata. Efekt żaden.Czytałam innych opinie i każdy ma po trochę racji.Ja jestem zawiedziona.Wizyta tylko pierwsza trwała dłużej,następne to ok. 5min-czas wypisania recepty i namowa na wizyty kontrolne po ok.3tyg, gdzie za każdą musiałam zapłacić 100zł(lekka przesada).Żadnych wyników,testów. Leki bardzo silne i pomagały tylko na czas brania a nawroty choroby coraz mocniejsze i bardziej rozległe. Lekarz miły ale nie o to chodzi.Lekarz ma być skuteczny. A 100zł za 5min. swojego czasu to nawet ordynator nie bierze.

Gorąco polecam, dobry fachowiec, miły,kompetentny i przede wszystkim skuteczny.

Gorąco polecam, dobry fachowiec, miły,kompetentny i przede wszystkim skuteczny.

Leczyłem u doktora zmiany skórne, które pojawiły mi się na plecach ok 2 lata temu. Objawiały się silnym zaczerwieniem naskórka oraz guzkami z ropą, które były bardzo bolesne. Leczenie zaproponowane przez pana doktora było skuteczne i na szczęście krótkie. W tej chwili jestem już w 90% wyleczony. Nie zgadzam się, że doktor poświęca mało czasu. Przy każdej wizycie dokładnie bada, mówi o poszczególnych etapach leczenia, proponuje odpowiednie środki pielęgnacyjne. Moja wizyty nie trwały nigdy krócej niż 30 minut. Wg mnie jest to wystarczająca ilość czasu. Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do plotkowania z lekarzem i opowiadania mu historii życia to nie dziwią mnie takie zarzuty. Do lekarza przychodzi się leczyć. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje.

Dla niektórych trądzik może nie wydaje się być poważną chorobą, tylko naturalnym procesem dojrzewania, jednak dla mnie był to kilkuletni dramat. Wydałem fortunę na różne leczenia, środki pięlęgnacyjne, kwasy, mikrodermabrazje po których wyglądałem jak ofiara wypadku. Trafiłem do dra Ziarkiewicza dzięki przyjaciółce o wyglądzie modelki, która przyznała mi, że parę lat temu trądzik nie pozwalał jej wyjść z domu ze wstydu. Jestem w trakcie 3 miesiąca kuracji i nie dość, że już wyglądam lepiej to nie wyciskałem nic na mojej twarzy i nie musiałem stosować dziwnych środków do pielęgnacji. Nie rozumiem dlaczego żaden inny lekarz nie wpadł na to, żeby dobrać mi po prostu odpowiedni leki. Przychodzę do dra Ziarkiewicza raz w miesiącu, wizyta wcale nie trwa 5 minut, doktor dokładnie sprawdza przebieg leczenia, ocenia jego skutki i wyjaśnia co dalej. Przy tym jest nie jest sztywny, można normalnie pogadać jak. Jeśli ktoś boryka się z podobnym problemem jak ja powinien udać się do dra Ziarkiewicza.