dr n. med. Marek Ziarkiewicz

3,7
3,2
3,4
3,6

Trafiłem do dr Ziarkiewicza w lutym br. z ciężkim przypadkiem półpaśca. Wcześniej leczyłem się od grudnia w jednej z prywatnych klinik dermatologicznych we Wrocławiu, niestety z odwrotnym skutkiem. Powodem była błędna diagnoza lekarza, który przez ok. 2 miesiące leczył mnie nie wiedzieć czemu na różyce. Ponadto, leki, które brałem działały odwrotnie niż powinny. Pojawił się znaczny obrzęk na twarzy, gorączka i silny ból w lewej ręce, który mocno ograniczył płynne poruszanie. Dr Ziarkiewicz złapał się za głowę jak zapoznał się z przebiegiem mojego leczenia. Od razu stwierdził, że mam półpaśca, wyjaśnił wszystko na temat choroby i rozpisał mi leczenie. W tej chwili mamy koniec maja i jestem już prawie całkowicie zdrowy. Najprawdopodobniej zostanie mi kilka blizn na ciele, gdyż odmiana z którą walczyłem była wyjątkowo wredna. Nie zmienia to jednak faktu, że dr Ziarkiewicz skutecznie mi pomógł. Przy każdej wizycie poświęcił mi tyle czasu ile było dla mnie przewidziane. Dał również swój nr tel. w nagłych przypadkach. Jest to osoba kompetentna, której można zaufać. Polecam wszystkim.

Dla niektórych trądzik może nie wydaje się być poważną chorobą, tylko naturalnym procesem dojrzewania, jednak dla mnie był to kilkuletni dramat. Wydałem fortunę na różne leczenia, środki pięlęgnacyjne, kwasy, mikrodermabrazje po których wyglądałem jak ofiara wypadku. Trafiłem do dra Ziarkiewicza dzięki przyjaciółce o wyglądzie modelki, która przyznała mi, że parę lat temu trądzik nie pozwalał jej wyjść z domu ze wstydu. Jestem w trakcie 3 miesiąca kuracji i nie dość, że już wyglądam lepiej to nie wyciskałem nic na mojej twarzy i nie musiałem stosować dziwnych środków do pielęgnacji. Nie rozumiem dlaczego żaden inny lekarz nie wpadł na to, żeby dobrać mi po prostu odpowiedni leki. Przychodzę do dra Ziarkiewicza raz w miesiącu, wizyta wcale nie trwa 5 minut, doktor dokładnie sprawdza przebieg leczenia, ocenia jego skutki i wyjaśnia co dalej. Przy tym jest nie jest sztywny, można normalnie pogadać jak. Jeśli ktoś boryka się z podobnym problemem jak ja powinien udać się do dra Ziarkiewicza.

Przemiły, godny polecenia doktor! Poświęcił mi odpowiednią ilość czasu, wysłuchał i wszystko z dokładnością wytłumaczył a przede wszystkim rozwiał moje wątpliwości i obawy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Polecam!

Polecam!

Leczyłem u doktora zmiany skórne, które pojawiły mi się na plecach ok 2 lata temu. Objawiały się silnym zaczerwieniem naskórka oraz guzkami z ropą, które były bardzo bolesne. Leczenie zaproponowane przez pana doktora było skuteczne i na szczęście krótkie. W tej chwili jestem już w 90% wyleczony. Nie zgadzam się, że doktor poświęca mało czasu. Przy każdej wizycie dokładnie bada, mówi o poszczególnych etapach leczenia, proponuje odpowiednie środki pielęgnacyjne. Moja wizyty nie trwały nigdy krócej niż 30 minut. Wg mnie jest to wystarczająca ilość czasu. Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do plotkowania z lekarzem i opowiadania mu historii życia to nie dziwią mnie takie zarzuty. Do lekarza przychodzi się leczyć. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje.

Dzięki panu Ziarkiewiczowi mogłam pójść na studniówkę nie wstydząc się swojej twarzy. Mam problem z trądzikiem od 13 roku życia przez co zawsze byłam odludkiem, do tego takim, że żaden chłopak na mnie nie spojrzał. To był chyba 10 lekarz u którego byłam i pierwszy, który w ogóle przejął się tym co czuje. Podczas wizyt był nie tylko lekarzem, ale też sympatycznym człowiekiem, który potrafił powiedzieć miło słowo. Na studniówce bawiłam się fantastycznie i wiele razy usłyszałam, że świetnie wyglądam. Dziękuje panu doktorowi. Asia

Od wielu lat cierpię na łuszczyce. Zmiany na skórze nie pozwalały mi wykonywać wielu codziennych czynności bez patrzenia się na mnie jak na trędowatego. O zakładaniu koszulek z krótkim rękawem, czy krótkich spodni nie było. Leczę się u Pana Ziarkiewicza już ponad rok i po raz pierwszy od dłuższego czasu zauważyłem faktyczną poprawę w wyglądzie swojej skóry. Wiem, że o całkowitym wyleczeniu nie ma mowy, ale dla mnie Pan doktor uczynił cuda.

Brak ustalenia jednoznacznie choroby (poki wybierany był izotek) to wszystko było prawie ok, pomijajac koszt leku i wizyty, efektu nie ma. A dzis w ogole zrezygnowałem z uslug dermatolaga jakiegokolwiek, jak juz usluszałem przedstawiając swoja historie, że Pan już wszystko wział z leków, a ponoć jest to tradzik, a na moje pytanie o badania czy bakteriologię spotkaly się z usmiechem jednego z dermatologów i słowami: my dermatolodzy nie wierzymy w badania. a więc w co wierzycie? w kasę za wizyty i profity za wypisywane leki? powinienem teraz zażądac zwrotu kosztow ...

powinienem teraz zażądac zwrotu kosztow leczenia i wizyt..pozdrawiam i ostrzegam nie dajcie się naciąc na leczenie lekami, które pomaga jak sie je bierze, ..a potem bedziecie leczyć cos innego

Leczyłam się u doktora ok.4 lata. Efekt żaden.Czytałam innych opinie i każdy ma po trochę racji.Ja jestem zawiedziona.Wizyta tylko pierwsza trwała dłużej,następne to ok. 5min-czas wypisania recepty i namowa na wizyty kontrolne po ok.3tyg, gdzie za każdą musiałam zapłacić 100zł(lekka przesada).Żadnych wyników,testów. Leki bardzo silne i pomagały tylko na czas brania a nawroty choroby coraz mocniejsze i bardziej rozległe. Lekarz miły ale nie o to chodzi.Lekarz ma być skuteczny. A 100zł za 5min. swojego czasu to nawet ordynator nie bierze.

W mojej ocenie bardzo konkretny i fachowy. Leczę się od jakiegoś czasu na trądzik i muszę przyznać, że poprawa przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Może i wizyty nie są najdłuższe, ale dla mnie to duży plus. Przychodzę się leczyć, a nie pogadać o pogodzie. Zdecydowanie polecam pana Ziarkiewicza.

Zdecydowanie odradzam tego pana! Miałam sączące znamię, na które pan Ziarkiewicz "rzucił okiem" i stwierdził, że owszem do wycięcia, ale to nic groźnego i zabieg jest czysto kosmetyczny, oczywiście u znajomego chirurga przy Rydygiera we Wrocławiu, uśpiło to moją czujność, ale w końcu trafiłam do innego dermatologa z NFZ, który zlecił wycięcie i okazało się, że to czerniak złośliwy. Szczęśliwie jestem już po leczeniu i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wizyta u pana Ziarkiewicz trwała całe 5 minut i zainkasował 100 zł. Koszmarna niekompetencja dra Ziarkiewicza poraża.