prof. dr hab. Jacek Szepietowski

Dermatolog, Wenerolog

Uczciwy i profesjonalny lekarza, ale przede wszystkim dobry człowiek. Byłam z dwoma przypadłosciami wczesniej nie zdiagnozowanymi poprawnie. Pan dr wykrył i wrodzona przypadłość i odczyn alergiczny po krotkim wywiadzie i obserwacji. Dlatego uwazm ze jest doskonalym diagnosta i specjalista. Jestem wyleczona a wrodzona przypadlosc jest pod kontrola. Polecam usługi dr Szepietowskego.

Uczciwy i profesjonalny lekarza, ale przede wszystkim dobry człowiek.

Pan profesor powiedział mi, ze odżywianie nie ma nic wspólnego z chorobami skóry! Przyszłam do niego z dzieckiem, które ma bielactwo i nietolerancje pokarmowe. Obecnie jesteśmy na diecie, tzn. zdrowo się odżywiamy, oczyszczamy i widzimy efekty, plamy się repigmentują. gdybym posłuchała Pana Profesora, to bym smarowała dziecko maścią i jak setki ludzi z bielactwem czekała na efekty. Powiem jeszcze, że maści nie stosujemy, tylko naturalne suplementy.

najlepszy i najbardziej uczciwy lekarz jakiego znam dziękuje za wszystko

najlepszy i najbardziej uczciwy lekarz jakiego znam
dziękuje za wszystko

kultura, kompetencja,profesjonalizm i duże doświadczenie.

kultura, kompetencja,profesjonalizm i duże doświadczenie.