prof. dr hab. Jacek Szepietowski

Dermatolog, Wenerolog

Zero jakiejkolwiek empatii. Nawet nie spojrzał na pacjenta. Prywatna wizyta za 320zł i setki kilometrów przejechanych na 2 minuty gburowatego grymasu. Nie polecam. Żałuję że został mi polecony. Strata czasu I pieniędzy.

Byłam u Pana Profesora w zeszłym roku na prywatnej wizycie. Szukałam diagnozy już 4 lata i wiązałam ogromne nadzieje na pomoc, szczególnie po przeczytanych w internecie opiniach. Wizyta opłacona z góry (szkoda, bo po bym za nią nie zapłaciła, a już na pewno nie takie pieniądze). Pojechałam przygotowana. Dokładny opis dolegliwości, chronologia objawów, zdjęcia. Pan Profesor zerknął na zdjęcia, przejrzał pobieżnie 2 (bardziej rzucił okiem, resztę [łącznie ok 30 różnych] rzucił na bok nie patrząc), nie wysłuchał ani nie przeczytał opisu dolegliwości, nie zadał żadnego pytania, przerwał mi po kilku wypowiedzianych zdaniach i stwierdził, że mam opryszczkę. Kiedy zaczęłam wyjaśniać, że to niemożliwe, bo jestem po 3 kuracjach opryszczkowych, wnikliwych badaniach (na których wyniki nawet nie spojrzał) i nie ma tam opryszczki stwierdził, że "nie ma wg niego innej diagnozy i mam pecha, a jakby co to nie będzie go w najbliższym czasie, bo jedzie na urlop".
Wizyta trwała ok 6 min, wszystko działo się szybko. W ciągu 6 minut ok 2 rozmawiał przez telefon.
Nie wróciłam już do Profesora, pół roku później znalazłam lekarza w innym mieście, który odpowiednio mnie zdiagnozował i wykluczył absolutnie opryszczkę. Niestety, leczenie jest teraz bardzo trudne, bo za późno wykryto chorobę. Gdyby Profesor jakkolwiek zainteresował się mną jako pacjentem na wizycie, być może teraz byłoby dużo prościej.
Nie polecam, mam nadzieję, że mój przypadek i rozczarowanie jest jednostkowy.

Uczciwy i profesjonalny lekarza, ale przede wszystkim dobry człowiek. Byłam z dwoma przypadłosciami wczesniej nie zdiagnozowanymi poprawnie. Pan dr wykrył i wrodzona przypadłość i odczyn alergiczny po krotkim wywiadzie i obserwacji. Dlatego uwazm ze jest doskonalym diagnosta i specjalista. Jestem wyleczona a wrodzona przypadlosc jest pod kontrola. Polecam usługi dr Szepietowskego.

Uczciwy i profesjonalny lekarza, ale przede wszystkim dobry człowiek.

Pan profesor powiedział mi, ze odżywianie nie ma nic wspólnego z chorobami skóry! Przyszłam do niego z dzieckiem, które ma bielactwo i nietolerancje pokarmowe. Obecnie jesteśmy na diecie, tzn. zdrowo się odżywiamy, oczyszczamy i widzimy efekty, plamy się repigmentują. gdybym posłuchała Pana Profesora, to bym smarowała dziecko maścią i jak setki ludzi z bielactwem czekała na efekty. Powiem jeszcze, że maści nie stosujemy, tylko naturalne suplementy.

kultura, kompetencja,profesjonalizm i duże doświadczenie.

kultura, kompetencja,profesjonalizm i duże doświadczenie.

najlepszy i najbardziej uczciwy lekarz jakiego znam dziękuje za wszystko

najlepszy i najbardziej uczciwy lekarz jakiego znam
dziękuje za wszystko