dr Dorota Świebocka

Dermatolog

Nie polecam. Pierwsza wizyta jest moją ostatnią. Myślałam, że skuszę się na zabiegi z medycyny estetycznej.Wizyta trwala 5, 10 minut.

Świetna lekarka, myślę ,że najlepszy lekarz tej specjalności we Wrocławiu, dla wszystkich - dziecka, mężczyzny i kobiety.

Świetna lekarka, myślę ,że najlepszy lekarz tej
specjalności we Wrocławiu, dla wszystkich -
dziecka, mężczyzny i kobiety.

NIE POLECAM!! Pomimo negatywnych opinii na innych stronach postanowiłam zaryzykować, niestety okazało się to kompletną stratą czasu. Lekarka problematyczna, lekceważąca pacjenta, chamska w zachowaniu. Zdecydowanie NIE polecam!

Ja jestem zauroczona tą Panią Doktor. Powierzyłam jej swoją twarz ponad rok temu i nie żałuję. Koleżanki się mnie pytają co robię że tak dobrze i świeżo wyglądam. Robiłam wypełnienia kwasem, nici pdo, botoks - serdecznie polecam.

Ja sobie bardzo chawale kontakty z ta pania jest rzeczowa dokladnie wytlumaczyla problem oraz jak ma wygladac leczenie i czego moge sie spodziewac. Leki jakie przepisala nie byly drogie a skuteczne i szybko rozwiazaly problem. Polecam

Pierwsze powitanie pani doktor brzmiało nie grzecznościowe "dzień dobry" , ale "po co Pani tu przyszła!". Traktuje pacjenta obcesowo, nie daje mu dojść do słowa, jest niegrzeczna i niemiła. W dodatku wyszłam od niej z kwitkiem - nic ale to kompletnie nic nie przepisała, nie poradziła mi na problemy skórne. Straciłam tylko czas i nerwy. NIE POLECAM!!!