lekarz Robert Skorupa

2,7

Doskonały specjalista, szybko diagnozuje. Już drugi raz spawił, że nie cierpię- 1.operacja kolana-potrzeba czasu do wygojenia, ale10 lat już po i nic nie dokucza; 2. zspół cieśni nadgarstka, mojeżycie wraca do normy sprawnosci. To prawda, że małomówny, ale może wynikać to z nieśmiałości😀

Nie polecam tego lekarza . Słabe podejście do chorego mało mówi . Jeszcze raz nie polecam tego lekarza jako ortopedy .

Stanowczo nie polecam. Mimo prywatnych wizyt doktor nigdy nie miał dla mnie czasu. Wizyta trwała może 2minuty. Bardzo dążył do tego żeby mnie operować, nawet nie widział cd z rezonansu, za wszelką cenę operacja. Miałem mieć szycie łąkotki, w końcu mi wyciąg jej część do tej pory mam trudności z chodzeniem. Na pytanie o zwyrodnieniu powiedział że to nie śruba od samochodu z powrotem się nie w kręci. Brak chęci dalszego leczenia w celu złagodzenia objawów operacji. Ogólnie zero podejścia do pacjenta.