lekarz Roman Reczkowski

Lekarz bardzo opryskliwy, zwraca się bezosobowo do pacjenta. Zero empatii, zero kontaktu z pacjentem, zero wyjaśnień i wytłumaczenia. Naprawdę trudno znaleźć kulturalne słowo aby opisać "pana" doktora.

Niesamowicie opryskliwy radiolog. Nikonkluzywna diagnoza. Stwierdzenia typu "od lekow kardiologicznych watroba sie nie powieksza/uszkadza" powoduja, ze ma czlowiek watpliwosci co do ich zasadnosci oraz wiedzy radiologa. Podwaza opinie innych specjalistow bez dalszych konkluzji. Absolutnie nie polecam!

Postawiłam po jednej gwiazdce bo nie można zaznaczyć ZERO! Odradzam wizyty u tego czlowieka! Byłam z dzieckiem! Lekarz opryskliwy, wręcz arogancki! Panie doktorze, proszę pamiętać, że utrzymuje się pan między innymi z moich podatków! Jako pacjent, kobieta czy po prostu człowiek wymagam szacunku! Tym bardziej, że wizyta dotyczyła dziecka. Szkoda moich nerwów. Może to nieładne ale mam nadzieję, że kiedyś też tak ktoś pana potraktuje jak pan traktuje swoich pacjentów.

Postawiłam po jednej gwiazdce bo nie można zaznaczyć ZERO!

Najbardziej opryskliwy lekarz, jakiego spotkałam. Zdecydowanie odradzam! Lekceważący stosunek do pacjenta, ton rozmowy, nieuprzejmość a przy tym brak informacji zwrotnej.

Odradzam. Doktor Reczkowski na przeprowadzanym usg bliskiej mi osoby, która od kilku miesięcy cierpiała na straszne bóle w okolicach żołądka, miała jadłowstręt nic nie widział i wmawiał jej, że trzeba przejść na dietę. Tydzień później w szpitalu po RT jamy brzusznej postawiona okrutna diagnoza - rak trzustki i to z przerzutami wszędzie gdzie się da. Doktor nic nie widział tydzień wcześniej więc to już świadczy o jego uzdolnieniu. Moja bliska już nie żyje bo rak trzustki ją wykończył. Może gdyby Doktor Reczkowski zrobił to co do niego należy to by jeszcze żyła. Jeśli chcecie być prawidłowo leczeni to na pewno Doktor Reczkowski nie należy do specjalistów, którzy wam pomogą.