lekarz Roman Rowiecki

Protetyk, Stomatolog

Witam, Jesli chodzi o pierwsze pytanie: "Czy spelnia moje oczekiwania" za bradzo nie rozumie pytania co mialo by sie w tej odpowiedzi zawierac...chcialem miec zrobione wszytkie zabki, ktore tego wymagaja...zostal tylko jeden zrobiony. Wiec moje oczekiwania nie zostaly spenione. W czasie zabiegu nie bylem informowany co bedzie robione i jak sprawa wyglada z moim zebem wiec to tez pozostaje wiele do zyczenia. A tym bardziej gdzie leje sie krew. Jesli chodzi o zabezpieczenie pacjeta podczas wykonywanego zabiegu to kiepsciutko. Panie doktorze papierowy reczniczek nie wiekszy niz papier toaletowy nie wystarcza! ...

Witam,

Jesli chodzi o pierwsze pytanie: "Czy spelnia moje oczekiwania"
Waciki tez powinno sie zmienic troszke czesciej...stomatologiem nie jestem, ale porownanie niewielkie mam co do higieny i kultury pracy innych stomatologow.
A chyba ostatnia sprawa nigdy przenigdy nie zdarzylo mi sie wyjsc od lekarza w koszuli z plamami krwi !!!
Nie polecam tego stomatologa.

Fachowiec. Zna sie na rzeczy, jestem bardzo zadowolony.

Fachowiec. Zna sie na rzeczy, jestem bardzo zadowolony.