Rzadko choruję i nie znam zbyt wielu lekarzy. Ale opinie, jakie słyszę, często jeżą włosy na głowie. Jednak ostatnio leżałam w szpitalu w Olecku z zapaleniem płuc pod opieką doktora Romana Szeremety. Dla mnie to ideał lekarza. Bardzo uważny i troskliwy. Dla każdego pacjenta ma czas i w tym czasie skupia się wyłącznie na badanym pacjencie. Do tego zawsze pojawia się na oddziale z życzliwym uśmiechem. I najważniejsze: potrafi szybko rozpoznać chorobę i skutecznie ją leczy. Mnie wyleczył. Panie doktorze serdecznie dziękuję i życzę zdrowia, żeby Pan mógł jak najdłużej służyć chorym. Z największym szacunkiem Jadwiga Gąsiorowska

bez okularów źle zrozumiałam punkt "godny polecenia" wydawało mi się że jest napisane "godziny polecenia". Chcę naprawić swój błąd: Pan Roman Szeremeta jest bezwzględnie godny polecenia. Polecam wszystkim, Jadwiga Gąsiorowska

Pan Roman Szeremeta jest swietnym specjalista,ktory wklada cale swoje serce w pomoc pacjentowi.Bylam pacjentka dr. Szeremety i dzieki prawidlowej diagnozie dzis zyje.Dziekuje!

Słyszałam jak powiedział Pan że nie jest cudotwórcą i nie ma cudownego leku,myślę że wcale Pan tego nie potrzebuje.Pana spokój ,opanowanie,udziela się pacjętom .Czują że ktoś stara się im pomóc ,co pomaga im przetrwać te trudne chwile ,wracająszybciej do zdrowia dzięki Panu Dziękuję.

Nie spotkałam lekarza który tyle czasu poświęca pracy czyli pacjętom.Odniosłam wrażenie że praca to jego życie,oby więcej takich lekarzy z prawdziwym powołaniem.

Wciąż poszukujesz "Choroby zakaźne Olecko"?

NZOZ KOMAS Poradnia Kardiologiczna
ul. Kard. Wyszyńskiego 8
18-400 Łomża
OPTIMA Poradnia Kardiologiczna lekarze M.Wasilewska-Piktel i L.Kołakowski s.p.
Zielona 37
Olecko