lekarz Romana Ciesielska

Psychiatra

Wspaniała profesjonalistka z ogromnym zasobem wiedzy i doświadczeniem zawodowym i życiowym, z poczuciem humoru ,taktu i "ludzkim "wczuciem się w sytuację chorego.Bardzo dokładnie zgłębia problem i opracowuje terapię ,która pozwala z godnością przejść przez trudy choroby i cierpienia.Zawsze ma cza,nigdy się nie spieszy i nie wprowadza w relacje pacjent -lekarz pośpiechu i nadmiernego dystansu.Każdy kto się u niej leczy czuje się spokojnie ,że zostanie wysłuchany ,zbadany i dostanie właściwą terapię nie tylko farmakologiczną ale i duchową.Anioł a nie człowiek.Dziękujemy pani dr.

Co za bzdury ten człowiek opowiada na początku... Mi Pani doktor pomogła, jak zresztą i mojej znajomej i bratu wiele lat temu. Nie wiem tak naprawdę co bym zrobiła gdybym nie trafiła właśnie na nią. Krytyczna ocena wydaje mi się wynikać z jednej z 2 rzeczy: albo Pani doktor nie poszła na łapówkarstwo i nie wręczyła za kaskę jakiegoś zwolnienia, albo... napisał to jeden z tzw. "lekarzy" """"""psychiatrów"""""" we Włocławku-co mogłoby być prawdą zważywszy na fakt, że to ona jest rozchwytywana a inni nie. Leczyłam się u dwóch innych lekarzy we Włocławku i dzięki Bogu trafiłam wreszcie do Pani doktor, bo z rozpoznaniem mojej choroby inni nie dawali sobie rady(byłam bliska depresji, a moja rodzina się rozpadała). Tylko tutaj otrzymałam właściwą pomoc, a moje losy wreszcie zaczeły przypomionać losy szczęsliwej matki, córki i żony. Nie bądźcie podli wypisując bzdury - albo jestescie naprawde chorzy i dostaniecie zwolnienie, albo (w drugim przyopadku)- podszkolcie swoje umiejętności i tym zdobędziecie pacjentów... Oszczerstwa raczej nie pomogą. Pozdrawiam sprawiedliwych i coraz bardziej zdrowych!
Małgosia

Bardzo dobry lekarz, stosuje nowoczesne metody leczenia. Bardzo skutecznie leczy depresję, której nie chcą zauważać lekarze rodzinni, przepisując leki otępiające, które żaden sposób nie leczą. W tej dziedzinie jest znakomitym specjalistą, gwarantującym całkowite wyleczenie. Polecam

Lekarz godny polecenia.Wizyta była dla mnie psychoterapią nie tylką wizytą lekarską.Bardzo dokładna ,poświęciła mi sporo czasu ,pozwoliła się otworzyć.Zapisała mnóstwo informacji podczas wizyty.Lekarz z doświadczeniem i dużym zapleczem wiedzy.Psychiatra i psychoterapeuta .Cieszę się ,że trafiłam do pani doktor.

Czy doktor Ciesielska wciąż przyjmuje?? Nie mogę się dodzwonić do jej gabinetu i nie wiem, co się dzieje :( BARDZO PROSZĘ O JAKIEKOLWIEK INFORMACJE

BARDZO PROSZĘ O JAKIEKOLWIEK INFORMACJE

tak zwyczajnie, warto tam się leczyć. W zcasie wizyty jestem całościowo przebadany, łącznie z badaniem neurologicznym- profesjonalny. lecząc się 8 lat u neurologa- pierwszy raz widziałem młotek neurologiczny u psychiatry! pani doktor jest bezpośrenia, nie buduje dystansu, nie " męczy" w czasie wizyty. Zawsze czeka kiedy będę gotowy, opowiedzieć o prawdziwych problemach. Nie ukrywa tego.

Bardzo kompetentna, głównie miła i jest człowiekiem- jednym z nas. Polecam, to istotnie i lekarz, i człowiek.

Polecam. Profeslonalizm, brak " chłodu" ze strony lekarza. Wnikliwe badanie zarówno psychiatryczne jak i całościowe. Nie wchodzi w układy z ZUS.

Nie wchodzi w układy z ZUS.

świetny specjalista, po każdej wizycie poprawia się moje patrzenie na świat i moje problemy

Lekarz jakich mało. Świetna.Ma podejście do pacjenta. Trafnie postawiła diagnozę. Sama rozmowa z Panią dr jest już lekarstwem

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Włocławek"?

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "