Romualda Filipowska

Dermatolog

Długo zwlekałam z dodaniem opinii o Pani doktor. Jestem bardzo zawiedziona wizytą u tej Pani. Moja córka (wtedy niespełna 2 letnia) miała naczyniaka jamistego, niewielkiego ale został zakwalifikowany do zamrożenia. Zabieg został wykonany niewłaściwie (co potwierdziło potem dwóch specjalistów), przez co doszło do poważnego odmrożenia ręki. Córce groziła operacja ręki pod pełną narkozą !!! (wg opinii chirurga z Centrum Pediatrii do którego nas Pani doktor odesłała). Na szczęście zdecydowałam się na wizytę prywatną u innego dermatologa. Skończyło się na dwóch lekach miejscowych, bez żadnej interwencji chirurgicznej. Niestety córeczka ma bliznę a jakby tego było mało - naczyniak jak był, tak jest. Wizyta i komplikacje po niej kosztowały nas masę nerwów a moje dziecko wiele bólu. Straciłam kompletnie zaufanie do Pani doktor, bo nawet nie potrafiła przyznać się do błędu, a poza tym nie wiedziała jak pomóc córce gdy pojawiły się już komplikacje. Miałam wrażenie, że była po prostu wystraszona. Od tamtej pory (minęło kilka miesięcy) dziecko boi się lekarzy a ja mam do nich baaardzo ograniczone zaufanie. Pani doktor owszem, bardzo miła i uprzejma, ale do lekarza idzie się po fachową pomoc a nie na kawę i plotki.

Sympatyczna, rzeczowa ale przede wszystkim przyjazna dla małego pacjenta. Ma bardzo skuteczne metody leczenia a na dodatek wybiera tanie leki. Moja córcia uwielbia do niej chodzić. Rzadko spotykamy takich lekarzy w Państwowej Służbie Zdrowia. BARDZO POLECAM

Bardzo rzeczowa i ludzka lekarka,ma niesamowite podejście do młodzieży z problemami skórnymi .Gorąco polecam.My jeździmy do Klimontowa do P.doktor