lekarz Róża Bruzi-Buzowicz

Neonatolog

2,5

Zdecydowanie odradzam!!! Zero chęci pomocy. Brak diagnozy. Nieuprzejmość!! Może prywatnie "Pani Doktor" bardziej się stara.

Pani doktor Róża Bruzi-Bużowicz jest wzorem lekarza.Trafnie diagnozuje,pomaga,potrafi wytłumaczyć chorobę jej skutki oraz cykl leczenia. Jest po prostu człowiekiem,który potrafi wysłuchać i doradzić pacjentowi.Poświęca czas na dokładne zbadanie i w razie potrzeby skieruje do specjalisty.Jest to najlepszy lekarz jakiego znam.Jest moim lekarzem rodzinnym i leczy moja rodzine od 20 lat.Brawo na Takich jak Ona mozna polegać w 100 % w każdej sytuacji.Ufam Jej bezgranicznie bo wiem że mnie nigdy nie zawiedzie.Dziękuje Pani doktor.Jolanta Kondratowicz z rodziną

Od wielu lat jestem pacjentem pani dr w przychodni PULS w Kluczborku. Moim zdaniem jest dobrym lekarzem. Nie przepisuje na ślepo tych samych leków, jej diagnozy przeważnie się potwierdzają. Jedyne poważniejsze zastrzeżenie mam do spóźnień do pracy i opuszczania w miedzy czasie przyjmowania pacjentów przychodni (na 10-20min), co zdarzyło się kilka razy. Ogólnie polecam lekarza.

Od wielu lat jestem pacjentem pani dr w przychodni PULS w Kluczborku.
Ogólnie polecam lekarza.

ani w przychodni ani wizyta prywatna nigdy mniie wiecej nie skloni do wizyty z dzieckiem u tej lekarki,nie jest ani przyjemna wrecz opryskliwa i nieuprzejma ,nie polecam