Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Rtg Grodzisk Mazowiecki

- 3 lekarzy
# 1

Diagnostyka Laboratorium oddziału Warszawa
11 Listopada 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Średnia ocen: 4,2/5

Od około 20 lat, jako pacjent byłem i jestem diagnozowany przez Pana Doktora, chyba w pierwszym okresie jako opisujący zdjęcia Rtg w innym miejscu niż Szpital Grodziski, ale na pewno od 8 lat jako radiolog w Szpitalu. Nie często spotyka się lekarza, który ma tak pozytywny kontakt z pacjentem. Znajomość zawodu lekarza (USG)bardzo wysoka, jeżeli ośmielam się tak określić. Chciałbym osobiście podziękować temu Człowiekowi, ale zabrakło mi śmiałości. Prywatnie nie ...

Od około 20 lat, jako pacjent byłem i jestem diagnozowany przez Pana Doktora, chyba w pierwszym okresie jako opisujący zdjęcia Rtg w innym miejscu niż Szpital Grodziski, ale na pewno od 8 lat jako radiolog w Szpitalu. Nie często spotyka się lekarza, który ma tak pozytywny kontakt z pacjentem. Znajomość zawodu lekarza (USG)bardzo wysoka, jeżeli ośmielam się tak określić. Chciałbym osobiście podziękować temu Człowiekowi, ale zabrakło mi śmiałości. Prywatnie nie znam Pana Doktora Jaroszewicza.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 2
+2 więcej

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Średnia ocen: 3,0/5

Może doktor jest dobrym specjalistą, ale ja niestety tego nie odczułam. Trafiłam do szpitala Bielańskiego ,ponieważ mój synek miał krótką kość nosową. Wizyta trwała krótko, poza tym doktor był nie miły, nie wrażliwy na ludzkie cierpienie. USG robił chaotycznie często poprawiał. Poza tym wizyta trwała pięć minut. Wszystko było w porządku tylko kość nosowa była krótka doktor wyliczył ze ma 3,2 mm. Powiedział z uśmiechem ze nie da się nic ...

Może doktor jest dobrym specjalistą, ale ja niestety tego nie odczułam. Trafiłam do szpitala Bielańskiego ,ponieważ mój synek miał krótką kość nosową. Wizyta trwała krótko, poza tym doktor był nie miły, nie wrażliwy na ludzkie cierpienie. USG robił chaotycznie często poprawiał. Poza tym wizyta trwała pięć minut. Wszystko było w porządku tylko kość nosowa była krótka doktor wyliczył ze ma 3,2 mm. Powiedział z uśmiechem ze nie da się nic zrobić, ze prawdopodobnie ma zespół downa. Ta wiadomość ścięła mnie z nóg. Doktor nawet nie powiedział ze to nie musi być prawda. Dopiero w Zakładzie Genetyki objęto mnie właściwą opieką, gdzie mnie doktor wysłał na konsultacje. Tam dowiedziałam się, że tam powinnam mieć pobrana od razu krew z pępowiny. Powiedziano, że o niczym to nie przesądza,szczególnie że wszystko było w porządku tylko ta kość nosowa była krótka. Na drugi dzień wykonano mi zabieg prenatalny - pobrania krwi z pępowiny. Teraz czekam na wynik.Dzień później pojechałam jeszcze skonsultować się z doktorem Zdunem w Pro Life Medical Care, gdzie doktor zrobił porządne usg.
Oglądał synka 40 min. 4 razy sprawdzał kość nosową i wyszła 5,5 mm. Powiedział,że nie wiedząc nic o tych badaniach nie skierował by mnie na ten zabieg. Poza tym sprawdził wszystkie narządy porządnie, bo przy zespole downa nie można patrzyć tylko na nosek jak stwierdził. Trzeba patrzeć czy nie ma zmian w mózgu w serduszku, kręgosłupie i czy stopy są normalne. wszystko wyszło w porządku. Na USG doktora Kretowicza doktor, powiedział że jest zrobione nie dokładnie i pozostawił to bez komentarza. To dało mi dużą nadzieje, że wyniki wyjdą dobrze.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: kasia
# 3

Gabinet
Grodzisk Mazowiecki 9 lok. 9
05-827 Grodzisk, Warszawa

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Badania RTG w mieście Grodzisk MazowieckiCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat