lekarz Tomasz Zieliński

Internista, Kardiolog

Fantastyczny,kontaktowy ,kompetentny ,bardzo miły i uprzejmy.Rzeczowy i zna się na swojej pracy oraz ma swietną intuicję jak pokierować pacjentem i jakie badania zlecić.Szkoda ze nie wielu takich lekarzy spotyka się w razie potrzeby.Bardzo polecam pana doktora na pewno nie zostawi pacjenta bez pomocy.

Byłam na jednej wizycie. Super lekarz. Uspokoił mnie bardzo, przeprowadził echo serca, wszystko jasno i cierpliwie mi wytłumaczył. Do tej pory jeszcze żadnego lekarza nie oceniłam na 5! Ten specjalista zasługuje na 6+

Lekarz ,który zasługuje na Oskara w służbie zdrowia .Niespotykana intuicja ,wiedza ,podejście i wrażliwość .Uratował moje życie dzięki tym cechom .Jeśli ktoś poszukuje prawdziwego lekarza polecam sercem ,które uratował dr.Tomasz. Dzięki Jego decyzjom mimo beznadziejnej sytuacji żyję i czuję się dobrze . Moja wdzięczność i szacunek są ogromne dlatego głoszę to wszem i wobec .

Wspaniały lekarz , który potrafi uspokoić nawet takiego nerwicowca jak ja. Nie dość że jest kompetentny, ma podejście do pacjenta, cierpliwy to jeszcze w razie wątpliwości szybko odpisuje na maile. godny polecenia , oby tacy lekarze nas leczyli. super a do tego przystojny. mm