Lekarze Internista Grodzisk Mazowiecki

Kardiolog, Kardiolog interwencyjny

Ameds Centrum Medyczne Grodzisk Mazowiecki
H. Szczerkowskiego 4
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Super fachowiec z pewną ręką, profesjonalista w dziedzinie kardiologii, bez obaw powierzyłem mu swoje życie. Miły a zarazem konkretny, z wielkim szacunkiem dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Jan Sz.
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Internista
                                       lekarz Tomasz Zieliński

lekarz Tomasz Zieliński

NZOZ Optima
ul. Bairda 56 lokal 7
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Stefan J.Znakomity lekarz,5gwiazdek to za niska ocena wiedzy,doświadczenia i i podejścia do pacjenta.P-czas drugiej wizyty dokładnie wyjaśnił mi wyniki wcześniejszych dokładnych badań i rozwiał moje obawy co do stanu mego zdrowia, a nawet wykrył p-czas badania serca zapalenie oskrzeli,które ignorowałem .Nie zastrzega dla siebie monopolu na leczenie,docenia także współpracujących lekarzy.Przepraszam P.Doktorze za nie zrozumienie P.wyjaśnień dotyczących mego stanu zdrowia p-czas 1 wizyty.Polecam wszystkim ,na pewno uzyskacie dokładną diagnozę i poradę ...

dr Mirosława Bednarska

prywatny
Jowisza 67
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo polecam Panią doktor która bardzo mi pomogła . Dzięki niej mam dobrze zdiagnozowaną chorobę i odpowiednio dopasowane leczenie. Prawdziwa lekarka z powołania i z ogromnym sercem do pacjentów .

lekarz Piotr Sobczak

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Specjalista jakich mało (uprzejmość, zdolność słuchania, a nade wszystko jasność stawiania diagnoz). Polecam ! :)
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Leszek Pawłowski

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pan dr uratował mojemu 43 letniemu mężowi, życie, który został przywieziony z zawałem serca do szpitala w Grodzisku. Szpital na Banacha wypuścił mojego męża z zawałem, a Pan dr od razu postawił trafną diagnozę i natychmiast zrobił zabieg ratujący życie. Lekarz empatyczny, ciepły z super podejściem do pacjenta Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Iwona Bielanowska

Internista, Endokrynolog

Bairda 24A/5
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Świetny lekarz, a co najważniejsze skuteczny !!! Bardzo mi pomogła. Doskonała diagnoza. Czułem się bezpiecznie. Bardzo mi pomogła.

lekarz Jarosław Rzezak

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Trzynaście lat wstecz "naprawił moje serce " , chodzi jak szwajcarski zegareczek. Wielkie wyrazy uznania .
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Agnieszka Bednarska

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Wspaniała Pani doktor żona już kilka dni po wyjściu ze szpitala nie może się nachwalić. Żona w szpitalu w Grodzisku Maz przebywała z powodu covid , poza tym słabła omdlewała. W szpitalu zajęli się żoną w sposób profesjonalny. Moja małżonka chodziła po różnych lekarzach z powodu niskiego ciśnienia tętniczego 80/50 . Pani doktor Agnieszka obiecała przebadać żonę kompleksowo. Małżonka jest przeszczęśliwa że w końcu jakiś lekarz nie zlekceważył jej dolegliwości. ...
Opinia dodana przez: Wiesław Trzciński

lekarz Piotr Szczeciński

Internista, Gastrolog

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Byłam na gastroskopii w Szpitalu Bielańskim u dr. Szczecińskiego. To podobno jedne z najgorszych badań i bardzo się obawiałam. Dzięki doktorowi Szczecińskiemu i wsparciu wspaniałej pomocy Pani Pielęgniarki, przeszłam je zupełnie bezboleśnie i bez przygód! Kompetencja i spokój, które budzą zaufanie. Bardzo, bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Paweł Świątek

05-825 Grodzisk Mazowiecki

b.dokładnie przeprowadza wywiad dot.stanu zdrowia,przebytych chorob,cierpliwy,taktowny.Polecam.pacjentka

lekarz Janusz Bednarski

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam , Pan doktor przez wiele lat opiekował się mim Tatą potem synem a teraz ja do niego chodzę. To dobry lekarz, bardzo czuły i wrażliwy na cierpienie człowiek.
Opinia dodana przez: Nenka

lekarz Waldemar Rybiński

Internista, Lekarz rodzinny

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Baardzo mi pomógł polecam z całego serca kompleksowo podchodzi do choroby. Zleca badania i na podstawie wyników leczy choroby których inni lekarze mówili ,"nie da się tego wyleczyć" . Podstawa to rygorystyczne przestrzeganie diety zalecanej przez doktora i przepisane leki , uzupełnianie niedoborów witamin i minerałów.To naprawdę działa.Polecili mi go moi znajomi i cieszę się że skorzystałam.

lekarz Łukasz Pastwa

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Świetny fachowiec, lekarz - profesjonalista z powołania. Od wielu lat pomaga mojemu tacie kontrolując jego uszkodzone serce i wprowadził wiele rozwiązań, m.in system telemonitoringu serca. Nigdy nie odmówił pomocy w nagłych sytuacjach, zawsze empatyczny w stosunku do pacjenta oraz bliskich. Specjalista z ogromną wiedzą, którą cały czas poszerza, polecam
Opinia dodana przez: Sylwia K.

lekarz Anna Małys-Bryłka

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Wspaniała lekarka, holistyczne podejście do pacjenta. Pani doktor zleciła szerokie spektrum badań i dobrała leki, które powstrzymują rozwój choroby RZS. Pani doktor jest miła i uprzejma, ogląda zmienione chorobowo stawy, tłumaczy sposób leczenia i przebieg choroby. Doradza jak zmienić dietę i zaleca aktywność fizyczną aby nie przybierać na wadze i nie obciążać już i tak chorych stawów. Polecam! Wizyta oczywiście na NFZ. Jedyny mankamencik to nawał pacjentów, więc niestety z ...
Opinia dodana przez: Renata
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Internista
                                       dr Leszek Morski

dr Leszek Morski

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Miły człowiek, kompetentny ,wszystko szczegółowo wytłumaczy ,godny polecenia mnie i żonie wiele razy pomógł.
Opinia dodana przez: waldemar

lekarz Jarosław Pawluczuk

Lecznica Rodzinna
Kościuszki 21
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo dobry lekarz chodzę do niego od 5 lat Jestem bardzo zadowolony bardzo sympatyczny i rzeczowy zna się na tym co robi
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Marek Stasiowski

Internista, Radiolog

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Wspaniały fachowiec. Byłam u niego już wiele razy. Jego diagnoza potem się potwierdzała na tomografie więc bardzo wprawne oko... Zawsze staram się do niego właśnie umówić ale w Ożarowie Maz. zapisy są na pół roku do przodu 😔 Będę go szukać w innych lokalizacjach. Agnieszka

lekarz Monika Gapys

Internista, Gastrolog

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Po wizycie jedyny sluszny komenatrz to: co robi slowo lekarz przed imieniem i nazwiskiem tej Pani. Wizyta u tej Pani to strata Waszego zdrowia i czasu. Zeby jeszcze bylo milo. Zlosliwa, pyskujaca i nieprofesjonalna Kobieta. Przyszlam z dolegliwosciami, ktore mecza mnie od >miesiaca, zmiana diety i leki OTC nie pomagaja, a ze rok temu mialam juz powazne problemy z zoladkiem, a poniewaz tym razem dolegliwosci nie sa juz tylko "zoladkowe", ...
Opinia dodana przez: Maria Anna

lekarz Małgorzata Siwińska

Internista, Onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Villa Optica Sp. z o.o.
Nadarzyńska 45 lok. 8/9
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Okropna lekarz. Nieuprzejma, zero empatii i chęci pomocy pacjentowi. Jeśli ktoś trafi przypadkiem do Pani dr to warto uciekać. Jedyne czego można u Pani doktor doświadczyć to ignorancja, brak wsparcia, i jedynie poczuć się gorzej. Zero diagnostyki, merytorycznego wyjaśnienia, chęci wytłumaczenia pacjentowi onkologicznemu co go czeka i dlaczego. Pani doktor jest tak obojętna, że przyznam szczerze, że nie wiem kto zmusił ją do tego zawodu i tej specjalizacji, tym bardziej, ...
Opinia dodana przez: Pacjent Wieliszew

lekarz Andrzej Szypowski

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Wizyta na NPL to tylko stracony czas zero kompetencji . Szkoda słów ale musi być 100 znaków. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Krysztof