Internista Grodzisk Mazowiecki

lekarz Janusz Bednarski

Internista, Kardiolog

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam , Pan doktor przez wiele lat opiekował się mim Tatą potem synem a teraz ja do niego chodzę. To dobry lekarz, bardzo czuły i wrażliwy na cierpienie człowiek.
Opinia dodana przez: Nenka

dr n. med. Maciej Zarębiński

Kardiolog, Kardiolog interwencyjny

Ameds Centrum Medyczne Grodzisk Mazowiecki
H. Szczerkowskiego 4
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Super fachowiec z pewną ręką, profesjonalista w dziedzinie kardiologii, bez obaw powierzyłem mu swoje życie. Miły a zarazem konkretny, z wielkim szacunkiem dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Jan Sz.

dr Mirosława Bednarska

prywatny
Jowisza 67
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo polecam Panią doktor która bardzo mi pomogła . Dzięki niej mam dobrze zdiagnozowaną chorobę i odpowiednio dopasowane leczenie. Prawdziwa lekarka z powołania i z ogromnym sercem do pacjentów .

lekarz Jarosław Pawluczuk

Lecznica Rodzinna
Kościuszki 21
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo dobry lekarz chodzę do niego od 5 lat Jestem bardzo zadowolony bardzo sympatyczny i rzeczowy zna się na tym co robi
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Monika Gapys

Internista, Gastrolog

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Po wizycie jedyny sluszny komenatrz to: co robi slowo lekarz przed imieniem i nazwiskiem tej Pani. Wizyta u tej Pani to strata Waszego zdrowia i czasu. Zeby jeszcze bylo milo. Zlosliwa, pyskujaca i nieprofesjonalna Kobieta.

Przyszlam z dolegliwosciami, ktore mecza mnie od >miesiaca, zmiana diety i leki OTC nie pomagaja, a ze rok temu mialam juz powazne problemy z zoladkiem, a poniewaz tym razem dolegliwosci nie sa juz tylko ...
Opinia dodana przez: Maria Anna
Grodzisk Mazowiecki Internista lekarz Tomasz Zieliński

lekarz Tomasz Zieliński

Kardiolog, Internista

NZOZ Optima
ul. Bairda 56 lokal 7

wizyta już od 130
Lekarz pełen profesjonalizmu , ogromna wiedza , pozytywna energia oraz nieoceniona intuicja . Do pacjenta podchodzi z empatią i ogromnym zaangażowaniem .Widoczne jest , że wkłada całe swoje serce i wiedzę w swoją pracę .
Pan doktor nie tylko jest najlepszym specjalistą , ale również wspaniałą , uśmiechniętą osobą dzięki której wszystko wokół promienieje . Szczególny dar lekarski pozwolił mi po wizycie odzyskać komfort w codziennym funkcjonowaniu .
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Leszek Morski

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Wspaniały lekarz i przemiły człowiek. W gabinecie Pana Doktora pacjent może poczuć się naprawdę wyjątkowo. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Tomasz Placer

Diabetolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "TAK-MED"
Bliska 14
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Niezwykle miły i sympatyczny człowiek, a przy tym bardzo kompetentny lekarz. Do każdej umówionej wizyty jest świetnie przygotowany - łącznie ze znajomością wyników ostatnich badań. Spokojny, uśmiechnięty, zarażający optymizmem i życzliwością. Trafiłem do niego zupełnie przypadkowo i po pierwszej wizycie zdecydowałem, że właśnie takiego chciałbym mieć lekarza! Ponieważ cierpię na dolegliwości przewlekłe, spotykam się z dr Placerem raz w miesiącu. Jest to PIERWSZY lekarz w całym moim 40-letnim życiu, którego ...

lekarz Leszek Pawłowski

Internista, Kardiolog

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pan dr uratował mojemu 43 letniemu mężowi, życie, który został przywieziony z zawałem serca do szpitala w Grodzisku.
Szpital na Banacha wypuścił mojego męża z zawałem, a Pan dr od razu postawił trafną diagnozę i natychmiast zrobił zabieg ratujący życie. Lekarz empatyczny, ciepły z super podejściem do pacjenta
Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Piotr Sobczak

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Specjalista jakich mało (uprzejmość, zdolność słuchania, a nade wszystko jasność stawiania diagnoz). Polecam ! :)
Opinia dodana przez: Asia

Interniści w mieście Grodzisk Mazowiecki