lekarz Małgorzata Siwińska

Internista, Onkolog

2,4
1,8

Lekarz niekompetentny, prowadząc program lekowy pacjenta przepisuje leki na okres niewystarczający aby starczyło tabletek. W programie gdzie nie można robić przerwy w leczeniu dla pacjenta brakuje lekarstw. Nie chce przyjąć w terminie aby możliwe było wystawienie recepty na czas, aby nieprzerwanie kontynuować leczenie. Nie mówiąc o podejściu do pacjenta, oschła, opryskliwa, zero empatii. Opinia ku przestrodze, kto może niech szuka innego lekarza - szpital Wieliszew.

Okropna lekarz. Nieuprzejma, zero empatii i chęci pomocy pacjentowi. Jeśli ktoś trafi przypadkiem do Pani dr to warto uciekać. Jedyne czego można u Pani doktor doświadczyć to ignorancja, brak wsparcia, i jedynie poczuć się gorzej. Zero diagnostyki, merytorycznego wyjaśnienia, chęci wytłumaczenia pacjentowi onkologicznemu co go czeka i dlaczego. Pani doktor jest tak obojętna, że przyznam szczerze, że nie wiem kto zmusił ją do tego zawodu i tej specjalizacji, tym bardziej, że jest to bardzo ciężka choroba. Omijać szerokim łukiem. Opinia jest prawdziwa i wynika z realnych doświadczeń z wizyt. Dałam ...

Okropna lekarz. Nieuprzejma, zero empatii i chęci pomocy pacjentowi.
Omijać szerokim łukiem.
Opinia jest prawdziwa i wynika z realnych doświadczeń z wizyt.
Dałam szansę bo każdy może mieć gorszy dzień ale na każdej wizycie niestety traktowanie było coraz gorsze. Opinia po to aby już nikt nie poczuł się źle przy tym lekarzu.

Lekarz nie uprzejmy wręcz zarozumiały, mało co wyjaśni. Mojemu tacie dała 3 cykl mocnej chemii choć był za bardzo osłabiony ponadto brał leki które w połączeniu z wlewem chemii mógły spowodować szybsze wyniszczenie organizmu. Lekarz nie ma podejścia do pacjenta. Szczególnie nie polecam

Trudno mi ocenić fachowość pani doktor. Niestety kompetencje miękkie pozostawiają wiele do życzenia.

Jednym słowem extra !!!. W życiu poznałam kilku lekarzy, którzy rozumieją kim są i niewątpliwie jest nim Pani doktor Siwińska onkolog z Wieliszewa.Mam 75 lat i w końcu nadzieję na dalsze życie. NIezależnie od dalszego mojego zdrowia każda chwila z nadzieją otrzymaną od Pani doktor jest warta każdej chwili. Chwytam ją bo nie wiem co będzie jutro.Każdy poranek jest piękniejszy niż wcześniejszy. Gorąco polecam Pani doktor Pozdrawiam K.Ciosek

Jednym słowem extra !!!.
Gorąco polecam Pani doktor