lekarz Tomasz Placer

Diabetolog, Internista

Niezwykle miły i sympatyczny człowiek, a przy tym bardzo kompetentny lekarz. Do każdej umówionej wizyty jest świetnie przygotowany - łącznie ze znajomością wyników ostatnich badań. Spokojny, uśmiechnięty, zarażający optymizmem i życzliwością. Trafiłem do niego zupełnie przypadkowo i po pierwszej wizycie zdecydowałem, że właśnie takiego chciałbym mieć lekarza! Ponieważ cierpię na dolegliwości przewlekłe, spotykam się z dr Placerem raz w miesiącu. Jest to PIERWSZY lekarz w całym moim 40-letnim życiu, którego lubię odwiedzać.

Trafiłem do doktora z polecenia mojego znajomego. Doktor dokładnie i prostym językiem wyjaśnił mi istotę problemu. Odpowiedział na wszystkie moje pytania. Polecam doktora Placera innym chorym na cukrzycę.

Trafiłem do doktora z polecenia mojego znajomego.
Doktor dokładnie i prostym językiem wyjaśnił mi istotę problemu.
Odpowiedział na wszystkie moje pytania.
Polecam doktora Placera innym chorym na cukrzycę.

Trafilam do doktora Placera przez przypadek i bylam zaskoczona jak profesjonalnie sie mna zajal. Bardzo mily i kompetentny lekarz, tlumaczacy wszystko pacjentowi. zdecydowanie polecam wszystkim

Wyjątkowo arogancki , nie zainteresowany kontynuowaniem dalszych wizyt , nie wyznacza kolejnych wizyt , nie zabezpiecza chorego farmakologicznie na dłuższy czas , leki pan Placer wypisał po jednym opakowaniu . Zdecydowanie nie polecę go nikomu .