Filtruj terminy

Kardiolog Grodzisk Mazowiecki

lekarz Janusz Bednarski

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam , Pan doktor przez wiele lat opiekował się mim Tatą potem synem a teraz ja do niego chodzę. To dobry lekarz, bardzo czuły i wrażliwy na cierpienie człowiek.
Opinia dodana przez: Nenka

dr n. med. Maciej Zarębiński

Kardiolog, Kardiolog interwencyjny

Ameds Centrum Medyczne Grodzisk Mazowiecki
H. Szczerkowskiego 4
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Super fachowiec z pewną ręką, profesjonalista w dziedzinie kardiologii, bez obaw powierzyłem mu swoje życie. Miły a zarazem konkretny, z wielkim szacunkiem dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Jan Sz.
Grodzisk Mazowiecki Kardiolog lekarz Tomasz Zieliński

lekarz Tomasz Zieliński

Kardiolog, Internista

NZOZ Optima
ul. Bairda 56 lokal 7

wizyta już od 130
Lekarz pełen profesjonalizmu , ogromna wiedza , pozytywna energia oraz nieoceniona intuicja . Do pacjenta podchodzi z empatią i ogromnym zaangażowaniem .Widoczne jest , że wkłada całe swoje serce i wiedzę w swoją pracę .
Pan doktor nie tylko jest najlepszym specjalistą , ale również wspaniałą , uśmiechniętą osobą dzięki której wszystko wokół promienieje . Szczególny dar lekarski pozwolił mi po wizycie odzyskać komfort w codziennym funkcjonowaniu .
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Leszek Pawłowski

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pan dr uratował mojemu 43 letniemu mężowi, życie, który został przywieziony z zawałem serca do szpitala w Grodzisku.
Szpital na Banacha wypuścił mojego męża z zawałem, a Pan dr od razu postawił trafną diagnozę i natychmiast zrobił zabieg ratujący życie. Lekarz empatyczny, ciepły z super podejściem do pacjenta
Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Marek Karpowicz

Kardiolog

Grodzisk Mazowiecki

Wspaniały lekarz z niesamowitym podejściem do człowieka. Doskonale potrafi rozróżnić hipochondryka od faktycznie chorego i pomóc w zależności od potrzeb a w wypadku prawdziwie chorych diagnozować chorobę wszystkimi dostępnymi środkami. Szczerze polecam. Trudno znaleźć lekarza z takim zrozumieniem dla pacjenta jak Pan doktor.

lekarz Paweł Świątek

05-825 Grodzisk Mazowiecki

b.dokładnie przeprowadza wywiad dot.stanu zdrowia,przebytych chorob,cierpliwy,taktowny.Polecam.pacjentka

lekarz Łukasz Pastwa

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Arogancki, bezczelny, nieuprzejmy i impertynencki lekarz. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim chamstwem jakie prezentuje Pan Pastwa.Z informacji uzyskanych swoimi kanałami, wiem, że często jego podejście budzi wątpliwości. Nie życzę nikomu aby był zdany na łaskę tego człowieka!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jarosław Rzezak

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Trzynaście lat wstecz "naprawił moje serce " , chodzi jak szwajcarski zegareczek. Wielkie wyrazy uznania .
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Barbara Podogrodzka

lekarz Joanna Rezler