Kardiolog Grodzisk Mazowiecki

NZOZ Optima
ul. Bairda 56 lokal 7
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Byłam na jednej wizycie. Super lekarz. Uspokoił mnie bardzo, przeprowadził echo serca, wszystko jasno i cierpliwie mi wytłumaczył. Do tej pory jeszcze żadnego lekarza nie oceniłam na 5! Ten specjalista zasługuje na 6+

Opinia dodana przez: Emilia

Grodzisk Mazowiecki

Wspaniały lekarz z niesamowitym podejściem do człowieka. Doskonale potrafi rozróżnić hipochondryka od faktycznie chorego i pomóc w zależności od potrzeb a w wypadku prawdziwie chorych diagnozować chorobę wszystkimi dostępnymi środkami. Szczerze polecam. Trudno znaleźć lekarza z takim zrozumieniem dla pacjenta jak Pan doktor.

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Miałam szczęście być pacjentką pana Doktora na oddziale interny i kardiologii w szpitalu Medicover, gdzie trafiłam z powodu zawrotów głowy i nudności. Choć objawy wskazywały na przejściowe problemy z błędnikiem, dr Komorowski nie zbagatelizował żadnych symptomów i dzięki jego kompleksowemu podejściu, udało się dotrzeć do prawdziwej przyczyny (zatoru tętnicy dogłowowej). Doktor nawiązał również dla mnie kontakt ze specjalistami z innych dziedzin, t.j. neurolog, hematolog, chriurg naczyniowy, tak by całościowo ocenić mój przypadek. Gdyby nie detrminacja i wnikliwość pana Doktora, mogłam opuścić szpital nie wiedząc w jakim żyję niebezpieczeństwie. Doktorowi Komorowskiemu zawdzięczam swoje życie - nie ma słów które wystarczyłyby by podziękować za taki dar.

Opinia dodana przez: Paulina

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Trzynaście lat wstecz "naprawił moje serce " , chodzi jak szwajcarski zegareczek. Wielkie wyrazy uznania .

Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Łukasz Pastwa

05-825 Grodzisk Mazowiecki

"Krawiec medyczny " i profesjonalista .Tak wszczpił rozrusznik ,że NIC nie widać ...Brawo lekarze z Grodziska Mazowieckiego polecam uleczonym sercem.

Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Maciej Zarębiński

AMEDS Centrum
H. Szczerkowskiego 4
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Pan Dr Maciej Zarębiński - specjalista od serca, SAM ma serce na dłoni. To człowiek i lekarz najwyższej próby.Dziękuję za pomoc.

Opinia dodana przez: Ewa

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Ciepły, słuchający i zaangażowany. Lekarz z powołaniem. Gorąco polecam.

Ciepły, słuchający i zaangażowany. Lekarz z powołaniem. Gorąco polecam.

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam , Pan doktor przez wiele lat opiekował się mim Tatą potem synem a teraz ja do niego chodzę. To dobry lekarz, bardzo czuły i wrażliwy na cierpienie człowiek.

Opinia dodana przez: Nenka

dr Piotr Pawluczuk