Lekarze Pabianice

lek. med. Leszek Bieniaszek

lek. med. Leszek Bieniaszek

Internista, Kardiolog

95-200 Pabianice

Bardzo dobry specjalista. Ratował moją babcię a teraz ja się osobiście leczę u Pana doktora. Profesjonalne podejście do pacjenta, odpowie na każde pytanie,wytłumaczy co pacjentowi dolega. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ewa Smoleń

95-200 Pabianice

Dziękuję z całego serca za wszystko, za leczenie, wsparcie którego potrzebowałem, dużo ciepła , a jak trzeba było postawić mnie do pionu, i już albo dopiero siedem lat przeszczepu.
Opinia dodana przez: Mirek

lekarz Agnieszka Podczaska-Słowińska

95-200 Pabianice

Nie mam słów pochwały dla pani doktor. Trudno spotkać się z tak cudownym podejściem lekarza do pacjenta i jego rodziny. Naprawdę szczerze polecam. Pani doktor szczerze przejmuje się pacjentem!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Barbara Churas-Glapa

20-go Stycznia 77
95-200 Pabianice

Polecam w 100% a nawet więcej! Lekarz z powołania! Miło, sympatycznie - poprosił aby więcej takich stomatologów!

lekarz Piotr Ławniczak

Lekarz medycyny ratunkowej

Falck Medcyna sp z o.o.
39A
95-200 Pabianice

Bardzo mily i sympatyczny lekarz godny polecenia. Oby wiecej takich specjalistów. Wdzięczna pacjetka Danuta.

lekarz Elżbieta Bittner-Czapińska

Rehabilitant

ul. Jana Pawła II 15
95-200 Pabianice

Znakomita specjalistka i wspaniały człowiek, pełen życzliwości i empatii. Doświadczyłem, że dla Pani Doktor dobro pacjenta jest naprawdę na pierwszym miejscu.
Opinia dodana przez: Radek

Alina Falecka

Pabianice

bardzo dobry lekarz,uprzejmy,miły,kompetentny i bardzo cierpliwy dla pacjenta

lekarz Monika Szczygłowska-Uramowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego
ulica Grobelna 8
95-200 Pabianice

Pani doktor jest przesympatyczna. Trafiłam do niej z polecenia z powodu bólów oczu, podczas dokładnego badania łącznie z wysokospecjalistycznym badaniem GDX wykryła u mnie bardzo groźną chorobę- jaskrę.Dokładnie wszystko mi wytłumaczyła, podała leki. Poświęciła mi dużo czasu za co jestem jej bardzo wdzięczna.

lekarz Jacek Nowakowski

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

95-200 Pabianice

Cudowny Człowiek i wspaniały lekarz. Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. Ogromnie dziękuję Pani Doktorowi za profesjonalizm i empatię.Obym zawsze na swojej drodze spotykała takich lekarzy jak Pan Doktor Jacek Nowakowski Z ogromnym uznaniem pacjentka Ewa Porzycka
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jarosław Dominiak

95-200 Pabianice

Doktor Dominiak to wspanialy lekarz. Pełen profesjonalizm i uprzejmość.Zoperowal mi dwie stopy(halux).Wszystko jest ok. Pomimo dużej ilości pracy, pięć minut poświęconej rozmowy telefonicznej pacjentowi jest odczuwalna, że jest w tym momencie dla pacjenta.... Dziękuję Panie doktorze
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Matusiak

"Waltera"Janke 1/28
95-200 Pabianice

Polecam w 100% Panią Doktor.Od 14 lat dzieci są pod opieką pediatry. Nie miałam nigdy żadnych zastrzeżeń. Zawsze byłam dokładnie poinformowana o stanie zdrowia dzieci powiklaniach czy dalszym leczeniu. Dzieci chętnie poddawały się badaniu.
Opinia dodana przez: Milena

lek. dent. Aneta Grabska-Ulas

Kard. Stefana Wyszyńskiego 3
95-200 Pabianice

bardzo sympatyczna pani doktor Ulas bardzo dobre podejście do pacjenta wytłumaczy wszystko szczegółowo na czym bedzie polegac leczenie itd.Bardzo wszystkim polecam każdy wyjdzie z gabinetu z uśmiechem na twarzy i zapewniam ze do innego lekarza nie pójdzie Pani doktor robi to z powołania i z wielkim sercem Goraco pozdrawiam
Opinia dodana przez: HALINA P.

lekarz Ewa Rysiakiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

95-200 Pabianice

wybitny specjalista medycyny rodzinnej - bardzo miła i uprzejma poza tym prowadzi dokładny wywiad z pacjentem co dziś rzadko się zdarza
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Izabela Bartczak

Pomorska 11A
95-200 Pabianice

smigielska od wielu lat lecze sie u doktor Bartczak i zawsze poswiecala mi duzo czasu na moje dolegliwosci bolowe w leczeniu zebow.Cierpliwie tlumaczyla jak o nie dbac ,mowila co w danej chwili wykonuje.Wizyty umawiane na okreslona godzine pozwalaly mi zaoszczedzic tak cenny dla mnie czas.Bardzo mila obsluga pan pomocy dentystycznych.

lekarz Łukasz Bartyzel

Centrum Medyczne ProMED sp z o.o.
ulica Mariańska 5a

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Bardzo dobra i miła osoba. Prawdziwa psycholog. Doskonale się z nią rozmawia i potrafi zmienić sposób myślenia.

lekarz Rafał Harmazy

Psychiatra

Ego Centrum Terapeutyczne
Pułaskiego 21
Pabianice

Kompetentny i uprzejmy, zainteresowany pacjentem, ma dużą wiedzę. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

lekarz Oktawiusz Bończak

20-go Stycznia 58/1
95-200 Pabianice

Bardzo rzeczowy i z konkretną, praktyczną wiedzą. Z rozmowy ewidentnie wynika, że jest profesjonalnym chirurgiem. Aż miło Go słuchać.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Dorota Rajska-Tokar

Partyzancka 54b
95-200 Pabianice

Bardzo dobra, bardzo kompetentna lekarka, poświęca dużo czasu pacjentowi, szuka przyczyny choroby (a nie jak inni przepisuje tylko lekarstwa, nowoczesnych leków. Prawdziwy lekarz z powołania, wreszcie po wizytach u kilku lekarzy ona znalazła odpowiedni lek na ciśnienie i wykryła inne choroby. Polecam bardzo te lekarkę.

lekarz Beata Westfal

Internista, Kardiolog

gen. Romualda Traugutta 6
95-200 Pabianice

Bardzo sympatyczny i miły lekarz, pełen profesjonalizmu i oddania swojej pracy. Serce skontrolowane, adania opisane i omówione z pacjentem. Dziękuję za opiekę Katarzyna Molewska
Opinia dodana przez: Katarzyna