Rtg Skarżysko-Kamienna

RTG, Stomatolog dziecięcy

Dental & Estetic SPA lek.stom.Marta Nawrocka
ul.Sokola 19 a 1 piętro
26-110 Skarżysko-Kamienna

Miła i uprzejma dentystka.
Ceny przystępne w skali Skarżyska.
Po leczeniu zęby pozostawione z kropkami próchnicy, o czym poinformował mnie obecny stomatolog. Od zaleczenia zęba u pani doktor a wizyty u mojego obecnego stomatologa minęło dwa tygodnie.
Po nieumiejętnym znieczuleniu meczylam się z kilkudniowa opuchlizna i niestety duzym bolesnym sincem w okolicach żuchwy.

Miła i uprzejma dentystka.
Ceny przystępne w skali Skarżyska.
Pani doktor odbiera telefony i korzysta z laptopa w rekawiczkach, którymi "majstruje" potem w naszej jamie ustnej.
Pani doktor w międzyczasie potrafi obsługiwać pacjentów z zakresu medycyny estetycznej.
Asystentka pani doktor bardzo przyjemna.

Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jarosław Bilski

USG ortopedyczne, USG

USG
1-go Maja 65 II piętro gabinet 8
26-110 Skarżysko-Kamienna

Jestem mile zaskoczony wszyscy mówią ,że do doktora Bilskiego nie można się dostać, a ja wcale nie musiałem długo czekać.Miałem zrobione dwa badania i wyszło ,że za jedno zapłaciłem 50 zł.Mam tanio wizytę i pewność ,że na pewno mam zrobione bardzo dobrze USG.

Badania RTG w mieście Skarżysko-Kamienna