lekarz Lidia Surowska

Bardzo pryjemna atmosfera podczas badania wzroku,co świadczy o profesjonaliźmie pani doktor.Jestem zadowolony w 100% . Polecam bardzo. Polecam wszystkim

Polecam bardzo. Polecam wszystkim

Pani Doktor godna polecenia, miła, cierpliwa, bardzo dokładnie zajmuje się pacjentem. Bardzo dobrze zdiagnozowała moją chorobę. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam kontakt z Panią Doktor. Super lekarz!!!

PANI doktor to wspaniały lekarz, bardzo kompetentny z doskonałym podejściem do pacjenta zarówno dorosłego jak i dziecka. Polecam z całego serca.

Leczyła moją mamę przez 2 lata na jaskrę. Tyle, że moja mama żadnej jaskry nie miała. Mogła zaszkodzić.

Owszem przemiła Pani doktor, ale nagadała się, że źle dobrane okulary psują wzrok, po czym po dwóch tygodniach po dobraniu okularów przez Panią doktor znów mi się popsuł...

W pełni kompetentna i godna polecenia Pani doktor. Ma świetne podejście do każdego pacjenta oraz dobrze i wyczerpująco tłumaczy dolegliwości i choroby związane z oczami. Jeśli do okulisty w Skarżysku to tylko do dr. Lidii Surowskiej

Leczyłam się u wielu okulistów więc mam porównanie. Pani Doktor to nie tylko świetny specjalista, ale także przemiła osoba, która ma wspaniałe podejście do pacjentów także dzieci. Bardzo mi pomogła.

Doskonały lekarz, bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta i jego choroby, bardzo miła , uprzejma ,tłumaczy pacjentowi chorobę. Bardzo mi pomogła, polecam.