Filtruj terminy

Lekarze Okulista Skarżysko-Kamienna

lekarz Małgorzata Dobrowolska

1 Maja 19
26-110 Skarżysko-Kamienna

Pani Doktor bardzo miła i sympatyczna. Nie mam nic do zarzucenia, same pozytywy. Natomiast dostanie się do Pani Doktor to jakiś kabaret. Zapisy przyjmowane są tylko w jeden dzień w miesiącu... Dodzwonienie się w tym dniu graniczy z cudem... przy 60-tej próbie (nie żartuję - liczyłam połączenia w telefonie) wreszcie się udało zapisać. Spory zawód przeżyłam, kiedy córce spuchło oko i potrzebowałam szybkiej konsultacji lekarskiej, Pani w rejestracji telefonicznie poinformowała ...
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Dorota Żmuda

al. marsz. Piłsudskiego 36
26-110 Skarżysko-Kamienna

CHODZIŁAM REGULARNIE DO LEKARZY OKULISTÓW ALE DOPIERO PANI ŻMUDA WYKRYŁA U MNE CHOROBĘ KTÓRA JES PODSTĘPNA I TYLKO PRZ FACHOWYM PODEJŚCIU DO PACJĘTA ZOSTAJE WYKRYTA DOSTAŁAM SKIEROWANIE NA SPECJALISTYCZNE BADANIE.PANI DOKTOR JEST MIŁA I JEST SUPER OKULISTKĄ POLECAM

lekarz Lidia Surowska

Gabinet Okulistyczny
Powstańców Warszawy 5, Skarżysko-Kamienna
26-110 Skarżysko-Kamienna

Pani Doktor godna polecenia, miła, cierpliwa, bardzo dokładnie zajmuje się pacjentem. Bardzo dobrze zdiagnozowała moją chorobę. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam kontakt z Panią Doktor. Super lekarz!!!
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Urszula Wrzałko

1 Maja 63
26-110 Skarżysko-Kamienna

Jestem szczęśliwa,że taki wspaniały i kompetentny lekarz przyjmuje na kasę,.Inaczej nie byłoby mnie stać na leczenia,Wiem,ze Pani Dr jest bardzo wnikliwa,przy tym uprzejma.Ma wspaniale wyposażony gabinet,Najlepiej dobiera okulary ,iświetnie prowadzi moją jaskrę.Znajomi też Ją chwalą.

lekarz Lidia Przytuła-Stojecka

pl. Floriański 3
26-110 Skarżysko-Kamienna

Bardzo niemiła, brak podejścia do pacjenta. Zdecydowanie odradzam! Pani okulistka robiła mi badanie dna oka, przy czym donośnie krzyczała ,że źle ustawiam głowę i oczy nie pokazując co powinnam zrobić.
Opinia dodana przez: wyborcza

lekarz Agnieszka Kowalik-Czach