lekarz Rufin Pienda

1,3

Nie polecam . Doktor zamiast wspierać w chorobie to wyprowadza z równowagi człowieka i doprowadza do nerwów . Brak szacunku dla pacjenta , ignorancja i zle traktowanie . Wizyta na NFZ mój stan pogorszył się po wyjściu z gabinetu . Wg mnie Doktor nie powinien przyjmować pacjentów , którzy zmagają się z choroba psychiczna i załamaniem nerwowym .

Nie polecam tego lekarza,tylko krytykuje ludzi i potrafi doprowadzić do szału,po pierwszej wizytacji miałem go serdecznie dość każde jego wypowiedzi doprowadzają mnie do nerwów każdy jeden przypadek załatwia zastrzykami wielokrotnie były groźby z jego strony,jeśli chcecie mieć spokojne życie nie odwiedzajcie tego lekarza,czas żeby dopadła go sprawiedliwość po tym co z ludźmi wyprawia,jego słowa brzmiały jeśli nie będziesz chodził to załatwię to w inny sposob

Absolutnie nie polecam. Zapomnial co to przysiega archimedesa. Zapisał mojej mamie leki po których czula sie fatalnie, jedyne co od niego uslyszalem po próbie kontaktu to "pana mama juz swoj czas u mnie wykorzystala, jesli potrzebuje konsultacji, zapraszam za tydzien do prywatnego gabinetu" i sie rozlaczyl.