lekarz Ryszard Pilarek

Neurochirurg

Moja pierwsza wizyta u neurochirurga z chorym kręgosłupem, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Dzięki temu lekarzowi nabrałem znowu zaufania do służby zdrowia, którą zepsuł mi jeden z lekarzy specjalistów ortopedów w moim życiu. Po wczorajszej wizycie pragnę podziękować Panu Doktorowi za nadzieję na to, że będę mógł jeszcze sprawnie chodzić w swoim życiu po operacji, którą już wyznaczył w m-cu listopadzie w szpitalu w Jastrzębiu. Serdecznie pozdrawiam P. Doktora, Mieczysław.

Doktor Pilarek to najlepszy lekarz z którym się do tej pory spotkałam. Lekarz, który w 100% zajmuje się pacjentem. Na wizycie nie zbywa krótko ale poświęca tyle czasu ile potrzeba, wszystko dokładnie tłumaczy. Czułam się tak jakbym była tylko jego jedyną pacjentką. Sam poinformował o terminie zabiegu. W szpitalu również w pełni zainteresowany pacjentem. Po operacji przychodzi , dopytuje czy wszystko ok. Nie tylko raz , ale ciągle. Naprawdę interesuje się wszystkim. Ja miałam operacje w zeszłym roku, w tym roku operację miał mój mąż . Jest również z Pana ...

Sam poinformował o terminie zabiegu. W szpitalu również w pełni zainteresowany pacjentem. Po operacji przychodzi , dopytuje czy wszystko ok. Nie tylko raz , ale ciągle. Naprawdę interesuje się wszystkim. Ja miałam operacje w zeszłym roku, w tym roku operację miał mój mąż . Jest również z Pana doktora zadowolony. Z czystym sumieniem polecam Pana Pilarka wszystkim.

Lekarz z powołania. Cierpliwy i wyrozumiały. Można się zapytać o wszystko. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Godny polecenia w 100%. Szkoda, że tak mało takich ludzi. Super człowiek i profesjonalny fachowiec.

Doktor Pilarek to jeden z nielicznych lekarzy, którego z czystym sumieniem mogę polecić pacjentom szukającym pomocy w tak trudnym temacie jak neurochirurgia. To człowiek o ogromnej wiedzy i kompetencji. Swoim pacjentom poświęca maximum czasu, by porozmawiać, wytłumaczyć chorobę, sposób leczenia, jak i przekazać instrukcje i rady po operacji. Przy tym jest człowiekiem uprzejmym, o WIELKIM SERCU, nieprzeciętnej kulturze osobistej, życzliwości i uczynności względem drugiego człowieka. Kilka dni temu przeprowadził u mnie operację kręgosłupa i choć czeka mnie jeszcze długi okres rekonwalescencji już teraz polecam tego Lekarza innym pacjentom szukającym sprawnej, ...

Kilka dni temu przeprowadził u mnie operację kręgosłupa i choć czeka mnie jeszcze długi okres rekonwalescencji już teraz polecam tego Lekarza innym pacjentom szukającym sprawnej, fachowej, a przy tym życzliwej pomocy.
Doktorowi składam serdeczne podziękowania za zrozumienie, dobroć, okazane serce i "poskładanie" mojego kręgosłupa :) Dziękuję !

Fantastyczny człowiek, uprzejmy, brakło mi pytań to opowiadał na podstawie doświadczenia o sytuacjach które trapią pacjentów przed w trakcie oraz po operacji. Nie mogłem chodzić z powodu wypadnięcia dysku w odcinku lędźwiowym L5 S1. 24h po operacji pierwszy raz od wielu miesięcy poszedłem o własnych siłach do ubikacji :) Dla mnie pomoc na kosmicznym poziomie. Jestem niezmierny wdzięczny Panu Pilarkowi.

Lekarz i człowiek w jednej osobie. Jako mój lekarz prowadzący na oddziale neurochirurgii wykazał się kompetencją, zrozumieniem dla moich obaw i cierpienia, zawsze znalazł dla mnie czas i poważnie traktował każde moje pytanie. W zaskakująco czytelny sposób przedstawił perspektywę leczenia operacyjnego i okresu rekonwalescencji, przeprowadził operację bez najmniejszych komplikacji i uwolnił mnie od cierpienia. Niezwykle miły, sympatyczny, szczerze zainteresowany swoim pacjentem lekarz. To naprawdę godny polecenia specjalista.

To najlepszy lekarz neurochirurg którego poznałam.Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo .swoją pracę wykonuje sumiennie i z ogromnym poświęceniem. Polecam wszystkim pacjentom szukających wyjątkowego lekarza

Polecam wszystkim pacjentom szukających wyjątkowego lekarza

Miałem operacje rwy kluszowej . Od pierwszej wizyty minał miesiac i jestem juz po zabiegu. Ból minął jak ręką odjął. Chciałbym podziękować i polecić tego specjalistę .

Miałem operacje rwy kluszowej .
Od pierwszej wizyty minał miesiac i jestem juz po zabiegu.
Ból minął jak ręką odjął.
Chciałbym podziękować i polecić tego specjalistę .

Wspaniały Doktor! Jestem niedawno po operacji, strach już się ulotnił i teraz mogę już bez emocji powtórzyć: Wspaniały Doktor. Kompetentny, życzliwy. Bardzo dziękuję za wszystko.

Świetny cudowny nie ma lepszego i bardziej kompetentnego lekarza WIE CO ROBI I CO MÓWI. Szkoda że nie ma więcej takich lekarzy. Dziękuję za wszystko

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Wodzisław Śląski"?

Zioły 1C
44-330 Jastrzębie-Zdrój
Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
al. Jana Pawła II 7
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
44-300 Wodzisław Śląski