lek. med. Ryszard Pilarek

Neurochirurg

Świetny cudowny nie ma lepszego i bardziej kompetentnego lekarza WIE CO ROBI I CO MÓWI. Szkoda że nie ma więcej takich lekarzy. Dziękuję za wszystko

Miałem operacje rwy kluszowej . Od pierwszej wizyty minał miesiac i jestem juz po zabiegu. Ból minął jak ręką odjął. Chciałbym podziękować i polecić tego specjalistę .

Miałem operacje rwy kluszowej .
Od pierwszej wizyty minał miesiac i jestem juz po zabiegu.
Ból minął jak ręką odjął.
Chciałbym podziękować i polecić tego specjalistę .

Doktor Pilarek to jeden z nielicznych lekarzy, którego z czystym sumieniem mogę polecić pacjentom szukającym pomocy w tak trudnym temacie jak neurochirurgia. To człowiek o ogromnej wiedzy i kompetencji. Swoim pacjentom poświęca maximum czasu, by porozmawiać, wytłumaczyć chorobę, sposób leczenia, jak i przekazać instrukcje i rady po operacji. Przy tym jest człowiekiem uprzejmym, o WIELKIM SERCU, nieprzeciętnej kulturze osobistej, życzliwości i uczynności względem drugiego człowieka. Kilka dni temu przeprowadził u mnie operację kręgosłupa i choć czeka mnie jeszcze długi okres rekonwalescencji już teraz polecam tego Lekarza innym pacjentom szukającym sprawnej, ...

Kilka dni temu przeprowadził u mnie operację kręgosłupa i choć czeka mnie jeszcze długi okres rekonwalescencji już teraz polecam tego Lekarza innym pacjentom szukającym sprawnej, fachowej, a przy tym życzliwej pomocy.
Doktorowi składam serdeczne podziękowania za zrozumienie, dobroć, okazane serce i "poskładanie" mojego kręgosłupa :) Dziękuję !

Lekarz i człowiek w jednej osobie. Jako mój lekarz prowadzący na oddziale neurochirurgii wykazał się kompetencją, zrozumieniem dla moich obaw i cierpienia, zawsze znalazł dla mnie czas i poważnie traktował każde moje pytanie. W zaskakująco czytelny sposób przedstawił perspektywę leczenia operacyjnego i okresu rekonwalescencji, przeprowadził operację bez najmniejszych komplikacji i uwolnił mnie od cierpienia. Niezwykle miły, sympatyczny, szczerze zainteresowany swoim pacjentem lekarz. To naprawdę godny polecenia specjalista.

bardzo dobry lekarz polecamjest mily sypatyczny

bardzo dobry lekarz polecamjest mily sypatyczny

super lekarz polecam/operowal u mnie krwiaka mozgu czuje sie jak nowo narodzony/

Bardzo kompetentny,"dobry człowiek",który uratował nam życie.Dziękuję i życzę innym pacjentom spotkania z panem doktorem.

To wspaniały człowiek i wyjątkowy lekarz . Stawia bezbłędne diagnozy i ludzi na nogi .