dr n. med. Ryszard Sędziak

Neurolog

JEST TAKI JAK POWINNI BYC PRAWDZIWI LEKARZE Z POWOLANIA A NIE DLA KASY DZIEKUJE MU ZE MNIE POSTAWIL NA NOGI

Pan dr podczas wizyty, która trwała 2 min (!!), wypisał recepty, L4, jak zaczęłam mówić, że źle się czuje i przepisane wcześniej przez niego leki nie działają na mnie dobrze, tylko kiwał głową i dodał "szybko, szybko bo mam dużo pacjentów" i skasował 100zł!! Każe przychodzić między mówionymi pacjentami, spóźnia się i popędza pacjenta, który słono za to płaci. Nie polecam, przereklamowany, jedzie na renomie!!

Pan doktor jest lekarzem bardzo sumiennym, rzetelnym oraz kompetentnym. Wielokrotnie pomógł mi w mojej chorobie, gdzie inni rozkładali ręce! Dziękuje mu serdecznie za pomoc w trudnych momentach mojego życia. Z wyrazami szacunku-pacjentka a zarazem pracownik szpitala.

Dziękuje mu serdecznie za pomoc w trudnych momentach mojego życia.
Z wyrazami szacunku-pacjentka a zarazem pracownik szpitala.

Mam bardzo złe zdanie odnośnie uczciwości!!!!

Mam bardzo złe zdanie odnośnie uczciwości!!!!

Prawdziwy fachowiec.bardzo kompetetny cierpliwy Lekarz jakich brakuje w codziennym kontakcie,przemily,szybko nawiazujacy kontakt z chorym wzbudzajacy zaufanie Skuteczny w leczeniu Godny polecenia innym pacjentom.

Prawdziwy fachowiec.bardzo kompetetny cierpliwy

Prawdziwy fachowiec.bardzo kompetetny cierpliwy nawet dla bardzo trudnych pacjentow,jego diagnoza i prawidlowe leczenie ulatwily ostatnie lata zycia mojego ojca z bardzo szybko postepujaca choroba Parkinsona.Gdyby bylo wiecej takich lekarzy nasze zycie byloby latwiejsze.

Lekarz jakich brakuje w codziennym kontakcie, bardzo kompetentny,przemily,szybko nawiazujacy kontakt z chorym,wzbudzajacy zaufanie, cierpliwy .Skuteczny w leczeniu.Godny polecenia innym pacjentom.