dr n. med. Ryszard Sieczkowski

Dermatolog

Jakiś czas temu polecono mi dr Sieczkowskiego, gdyż od pewnego czasu borykam się z bardzo uciążliwą przypadłością, Bardzo kompetentny lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad i bardzo dokładnie badał. Efekty są widoczne. Jak dotąd lekarze mieli problemy z moją przypadłością, przepisywali różne lekarstwa i maści, a problem pozostawał. Tym razem jest inaczej. wszystko zniknęło, a rana się zagoiła. Bardzo polecam.

Witam miała przyjemność być na wizycie u dr Sieczkowskiego.Bardzo grzeczny, cierpliwy i rzeczowy lekarz. 100 % poświęca czas pacjentowi przede wszystkich słucha. Jest wstanie doskonale wytłumaczyć metody leczenia. Wspaniały lekarz,godny polecenia.

Wdzięczny jestem Panu Doktorowi za przyjazne, a zarazem profesjonalne podejście do problemu mojej choroby oraz jakże trafne, szybkie rozpoznanie. Wdzięczny pacjent. Z całą odpowiedzialnością polecam.

Lekarz niezbyt uprzejmy...trafiłem do niego w zastępstwie- mój lekarz (prowadzący l-4) w rejestracji zaproponowano mi pana doktora na dzień dobry widział,że nie jestem jego pacjentem rzekł:,, czemu do mnie''...nie wiem czy przy kilku problemach skórnych trzeba umówić się na kilka wizyt bo widocznie dla pana doktora to było za dużo...dużo by mówić, ja nie polecam.

Wspaniały lekarz,godny polecenia,u mojej mamy rozpoznał półpasiec błyskawicznie,natychmiast włączając stosowne leki.Profesjonalny i uprzejmy-polecam.

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz! Jest wstanie doskonale wytłumaczyć pacjentowi przyczynę choroby i metody jej leczenia. Teraz nie poszedłbym już do innego.

Profesjonalista lekarz,który dla pacjenta pozostał człowiekiem.

Profesjonalista lekarz,który dla pacjenta pozostał człowiekiem.

Bardzo kompetentny i cierpliwy lekarz. Nigdy nie odmówi wizyty i poświęca naprawdę potrzebną ilość czasu. Przez kilka lat borykałam się z trądzikiem a dziś już dochodzę do końcowej fazy leczenia. Polecam wszystkim! ;)

U p. Sieczkowskiego leczę się od dwóch lat. Niestety nie poradził sobie z moja przypadłością w 100% - chodzi o trądzik. Nadal jestem Jego pacjentem z kilku przyczyn; za wizytę nie płacę nic, a efekty te same, co u lekarzy przyjmujących prywatnie, był moment, w którym jego leki działały rewelacyjnie ich koszt wynosił około 10 zł miesięcznie, człowiek wzbudzający zaufanie i naprawdę starający się pomóc. Przeszkadza mi jedynie to, że od jakiegoś czasu usilnie każe mi odkładać leki, które pomagają i są tanie... Rozumiem to, bo skóra uzależniła się od nich, jednak chciałbym spróbować innej metody równie skutecznej lub po prostu pozostać przy starej, a to lekarz wyraźnie negatywnie nastawiony do nowinek.

Niestety zawiodłam się a szkoda bo polecano mi tego lekarza.

Niestety zawiodłam się a szkoda bo polecano mi tego lekarza.