dr n. med. Ryszard Zimnoch

Neurolog

2,9

Kilka wizyt, każda super wyjaśniona, opis z płyty klarownie przedstawiony. Podejście do pacjenta swobodne ale rzeczowe. Polecam dr. Zimnocha.

Polecam dr. Zimnocha.

Najlepszy neurolog jakiego znam. Badaniu pacjenta poświęca dużo czasu i ma ogromne doświadczenie, myślę , ze to najważniejsze w pracy lekarza, jeżeli komuś zależy na miłej atmosferze to niech ogląda telewizję śniadaniową albo idzie do spa.

Najlepszy neurolog jakiego znam.

Najgorszy neurolog jakiego spotkałem. Nie potrafi zdjagnozowac stanu przed udarowego tym bardziej po przebytym już wcześniej udarze. Jest bardzo niekompetentny - wydaje opinie o stanie zdrowia nie umiejąc ocenić zdjęć MRI głowy. Tak samo wydaje opinie wróżąc z fusów nie mając badań hematologicznych krwi. Jedynie co umie robić to stukać w kolana młoteczkiem - powinien sobie w głowę stuknąć. Współczuję dla jego pacjentów z oddzialu.

Jestem BARDZO zadowolony z wizyt u dr. Zimnocha. Kompetentnie, sprawnie, dużą kulturą osobistą i z poczuciem humoru.

Jestem BARDZO zadowolony z wizyt u dr. Zimnocha.
Kompetentnie, sprawnie, dużą kulturą osobistą i z poczuciem humoru.

Po przyjęciu na oddział neurologii mojej mamy, która po odbyciu operacji na otwartym mózgu została przywieziona do szpitala tydzień po zabiegu. Przyjęcie na oddział zostało spowodowane utratą przytomności w trakcie oczekiwania w przychodni na zdjecie szwów pooperacyjnych. Lekarze nie zdiagnozowali powodu, dla którego sytuacja opisana powyżej zaistniała. Doktor Zimnoch na swoim oddziale neurologii posiada lekarzy internustow, których miejsce to zwyczajne przychodnie..... Po okresie około tygodnia, bez diagnozy lekarz tj. Ordynator naciskał osobę, która miała zaniki pamięciowe i utratę świadomości do podpisania zgody na zabieg dotyczący dalszego leczenia odkrytego tętniaka, który nie mógł być przyczyną objawów występujących u pacjentki. Zanik świadomości, rozkojarzenie .... Przejdę do meritum... Nie wykonano EEG, które stwierdziło padaczkę mózgu..... Wykonane zostało w szpitalu, który polecam ze szczerego serca. Gigant tam została postawiona odpowiednio diagnoza. Szpital wojewódzki oraz ordynator ordynarny i zimny jak jego nazwisko i stanowisko to tylko i wyłącznie karierowicz. Nie wnoszacy nic innego jak złość na pacjentów ze nimi są.

Pan Doktor Zimnoch to najgorszy lekarz z jakim miałam doczynienia w swoim życiu. Nie kompetentny , grubiański , człowiek bez serca. Trzymał mnie w okropnym bólu na oddziale prawie tydzień, nie robiąc żadnych badań. Ulubione stwierdzenia Pana Doktora to : " Od takiego bólu się nie umiera " "Dobrych ludzi choroba się nie trzyma " Przestrzegam wszystkich przed tym Panem. Najgorszemu wrogowi bym go nie poleciła.

" Od takiego bólu się nie umiera "
"Dobrych ludzi choroba się nie trzyma "
Przestrzegam wszystkich przed tym Panem.
Najgorszemu wrogowi bym go nie poleciła.

Ordynator Zimnoch nie rozpoznał choroby przez 7dni od czasu przyjęcia taty na oddział , mimo że na stronie oddziału napisane jest że szpital specjalizuje się w leczeniu tej choroby!Rozkładał ręce na pytanie co jest ojcu...7dnia w końcu zrobiono badanie i zaczęto leczyć.Niestety za póżno było na leczenie,tata nie żyje! Nie polecam tego lekarza.Sam fakt że od skończenia studiów nie zmienił stopnia naukowego świadczy że jest słabym lekarzem , a ordynatorem został w drodze konkursu... W przypadku mojego taty ''zabrakło najwyrażniej wiedzy'' a po 7 dniach maski tlenowej... Moje spostrzeżenie jest ...

Moje spostrzeżenie jest też takie że może na oddziale są też i dobrzy lekarze (np. młody Pan doktor-wciąż jeszcze z powołaniem ) ale bez decyzji ordynatora który jest ''Bogiem'',nie mają szansy cokolwiek zrobić!
Nie polecam pana doktora ZIMNOCHA!

Odradzam pobyt u tego pana na oddziale, zgadzam sie z wszystkimi negatywnymi ocenami na jego temat, takiego traktowania i zachowania to ja jeszcze nie widzialam, a mogłam sie przekonać w trakcie pobytu na oddziale,

Dr Zimnoch? Bezduszny, bez serca, chamski. Nie zależy mu na zdrowiu człowieka tylko jak najszybciej kogoś wyrzucić ze szpitala. Nie ważne, że człowiek umiera - najważniejsze to wyrzucić go na bruk. Nie życzę nikomu, by miał styczność z tą osobą, która jest ordynatorem (nawiasem mówiąc na miano doktora, a co dopiero ordynatora to on nie zasługuje). Panie Zimnoch - ażeby pana kiedyś spotkało coś podobnego jak wszystkich pacjentów, których pan na bruk ze szpitala wyrzuciłeś.

Jako lekarz ...? Jako człowiek fatalny, zimny / adekwatnie do nazwiska/. Liczy się u niego tylko ekonomia a nie człowiek. Bezduszny.