lekarz Sabina Stanisławczyk

3,5

Jak najbardziej polecam lek. Sabinę Stanisławczyk. Aktualnie pani Sabina jest w trakcie robienia specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Jest miła, sympatyczna, kompetentna, potrafiąca odpowiedzieć na każde zadane jej pytanie. Dużym plusem jest również fakt, iż w Krośnie przy ul. Grodzkiej pani Stanisławczyk przyjmuje 5 dni w tygodniu i nie trzeba długo czekać na wizytę ze swoimi problemami. Polecam!

niestety młodość to książkowa sprawa, bez doświadczenia, kontrolne badanie okazało się za trudne, wyszedłem bez rozpoznania, lekarstwo które dostałem inny lekarz określić "maścią dla konia". póki co nie polecam