lekarz Sabina Stanisławczyk

Pani doktor Sabina Stanisławczyk jest wrażliwym, empatycznym lekarzem. Spokojnie wytlumaczy, zapisze co, kiedy trzeba robić, żeby było dobrze. Jest bardzo zainteresowna efektami leczenia, reaguje na każde uwagi pacjenta. Ma świetny kontakt z pacjentem, nie tylko w gabinecie, ale także w swoim czasie prywatnym. Lekarstwa, które pani doktor zastosowała szybko poprawily stan mojej skóry. Każdemu polecam jeśli ma problem dermatologiczny.

Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowe omówienie problemu. Po zastosowaniu zaleconych lekarstw problem skórny zniknął po przejściu kolejnych etapów dokładnie tak jak omówiła to Pani doktor na wizycie.

Bardzo polecam pania doktor. Bardzo sympatyczna osoba. Dokladnke wyjasnila problem.Wizyta trwala dluzej niz standardowo , widac ze pani doktor byla zainteresowana problemem. Leki ktore zostaly mi przepisane szybko poprawily stan mojej skory. Napewno bede polecac tego lekarza oraz gdy bedzie taka potrzeba bede jezdzic na wizyty :)

Jak najbardziej polecam lek. Sabinę Stanisławczyk. Aktualnie pani Sabina jest w trakcie robienia specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Jest miła, sympatyczna, kompetentna, potrafiąca odpowiedzieć na każde zadane jej pytanie. Dużym plusem jest również fakt, iż w Krośnie przy ul. Grodzkiej pani Stanisławczyk przyjmuje 5 dni w tygodniu i nie trzeba długo czekać na wizytę ze swoimi problemami. Polecam!

niestety młodość to książkowa sprawa, bez doświadczenia, kontrolne badanie okazało się za trudne, wyszedłem bez rozpoznania, lekarstwo które dostałem inny lekarz określić "maścią dla konia". póki co nie polecam