lekarz Samira Abu Faraj-Mączka

3,5
3,5

Do Pani Doktor trafiłam przypadkiem. Po wielu wizytach u różnych dermatologów we Wrocławiu i nadal nierozwiązanym problemie skórnym. Pani Doktor, mimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje. Po diagnozie i przepisanych maściach, mój problem ustąpił po dwóch dniach stosowania ich. Bardzo dziękuję Pani i polecam, każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy. Ponadto Pani Doktor jest przemiłą osobą i prawdziwym lekarzem z powołania, których w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć. Pozdrawiam serdecznie i na pewno jak będą miała jakiś problem udam się z nim do Pani Doktor.

Nie polecam Pani doktor. Zmarnowany czas i przede wszystkim pieniądze! Wizyta zdecydowanie za droga! Brak profesjonalizmu podczas wizyty. Ludzie będący na korytarzu słyszą wszystko co powinno zostać tylko w gabinecie między Panią doktor a pacjentem. Jeśli nie ma wygluszonego pomieszczenia to przynajmniej powinna ciszej mówić. Gabinet to nie boisko. Inteligentny człowiek powinien to wiedzieć. Oraz to że na wizycie nie powinno sie odbierać prywatnych telefonów i "ustawiać" na spotkanie z koleżanką po pracy i rozwijać innych tematów bo to chyba nie temat dotyczący wizyty.Przyjmując i dotykając pacjenta powinno się zakładać rękawiczki, a zwłaszcza w takim zawodzie! I jeszcze jedna sprawa, jeśli pacjent wymienia leki które stosował i nie pomogły to nie wypisuje się ich ponownie na recepcie, być może Pani doktor wtedy myślała o tym co będzie po pracy i nie słuchała. Nie polecam!