lekarz Samuel Grabiec

3,7

Bardzo pozytywne wrażenie. Byłam pierwszy raz u tego lekarza i jestem bardzo mile zaskoczone. Dokładny, miły i kompetentny w rozmowie nie dał odczuć swojej wyższości. Czułam się jakbym rozmawiała z kolegą. Zyczę wszystkiego dobrego. Maria P.

Zyczę wszystkiego dobrego.

Maria P.

Świetny lekarz. Miałem z nim kontakt w poradni na izbie przyjęć Szpiatala w Cieszynie. Pierwszy, który nie bagatelizuje problemu, nie wymądrza się. Jest sympatyczny i kompetentny. Nie jest ani moją rodziną, ani znajomym. Opinie obiektywna. Gorąco polecam!

Brak podejścia do pacjenta któryś raz z kolei odsyła do domu bez badania na podstawie wywiadu porażka, szczerze omijać szerokim łukiem