Lekarze Sandomierz

Urolog

Sanmedica Clinic
Ożarowska 73a
Sandomierz

Mam bardzo duże zaufanie do doktora, bo leczyłam się u niego już wielokrotnie. Za każdym razem mogłam liczyć na bardzo ciepłe przyjęcie i bardzo profesjonalną diagnozę. Bardzo cenię sobie uprzejmość oraz to, że za każdym razem poświęcane jest mi tyle czasu, ile potrzeba. Bez pośpiechu i wyganiania z gabinetu.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Piotr Sobolewski

Neurolog

Mickiewicza 12
27-600 Sandomierz

Pan doktor poświęcił mi 5 minut na wizycie prywatnej. 5 minut podczas gdy rezonans wykazywał rozległe zmiany w kregoslupie i potężna przepukline! Mówiłam że od 6 miesięcy mam bóle głowy dretwieja kończyny i boli szyja a odpowiedź lekarza była taka : leki przeciwbólowe i proszę się z tym nauczyć żyć :/ po wyjściu z gabinetu się rozplakalam . Trafiłam do innego lekarza który w trybie pilnych skierował mnie do neurochiruga ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Jan Józefczuk

Pediatra

Sandomierz

moi zdaniem jest to dr pelen szacunku wyleczyl mi dwoje dzieci a co do opini czy ma byc bardzouprzejmy moim zdaniem na pierwszym miejscu to dobre leczenie a dopiero uprzejmosc
Opinia dodana przez: diana

lekarz Hanna Chojnacka-Gładysz

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowa
Rynek 4
27-600 Sandomierz

Jestem pod kontrolą Pani Gładyszowej od kilkunastu m-cy i lubię takich lekarzy :) Czasem ma coś w sobie z osy jak się zasłuży, ale jasno tłumaczy jak powinnam postępować i jak "nieco odpuszczam" to lekarz potrafi to wyciągnąć. I bardzo dobrze!! ponieważ to motywuje do dalszej cięższej pracy pacjenta. Mam zaufanie do jej wiedzy. Nie powinniśmy się na lekarzy złościć jak sami się leczymy np. ketona****em bez recepty reklamowanym w ...
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lek. med. Marzena Ciszkiewicz-Wawak

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

wizyta już od 100
Katastrofa! Nieuprzejma, zero kultury osobistej i niekompetentna. Zupełny brak zainteresowania pacjentem, przypisuje leki, które zamiast pomagać szkodzą i stosuje cały czas stary, ten sam schemat leczenia. Nie udziela żadnych uwag pacjentowi, odnosi się z brakiem szacunku i zachowuje tak, jakby w gabinecie była za karę. Stanowczo odradzam.
Opinia dodana przez: Magda

lek. med. Jan Dąbal

Laryngolog, Otolaryngolog

wizyta już od 100
Po roku czasu męczenia się z zatokami Pan Doktor w końcu je wyleczył :) Świetny specjalista a w dodatku bardzo miły. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

Barbara Loch

Neurolog

Sandomierz

Masakra! Impertynencja! Przynosi problemy rodzinne do pracy i wyżywa się na ludziach!
Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Krzysztof Warzocha

Chirurg ogólny

27-600 Sandomierz

Fajny chirurg, robił mi mały zabieg -sprawnie, szybko, skutecznie bo mi pomógł niesamowicie! Wesoły z humorem człowiek, aż inaczej się człowiek u lekarza czuje, co do kompetencji niewiele mogę powiedzieć gdyż nie ja prowadziłem badania itd., a jedynie "miałem być cięty".
Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Cezary Sawulski

Chirurg ogólny

27-600 Sandomierz

Świetny i bardzo uzdolniony lekarz, widać że lubi swoją pracę. Polecam wszystkim! ____________________________________________________________________
Opinia dodana przez: jestem_józef

lekarz Monika Polit

Okulista

Mickiewicza 47a
Sandomierz

Pani doktor Monika Polit jest najlepszym lekarzem jakiego znam nikt nie chciał mnie zbadać, jestem niewidoma, pani doktor to zrobiła, stwierdziła zaćmę po dokładnym wytłumaczeniu zdecydowałąm się na operacje. Znowu widze, Pani Monika to cudotwórczyni!
Opinia dodana przez: Sadira