Kontakt: rumiansandra@gmail.com

Kontakt: rumiansandra@gmail.com

Jestem psychologiem i seksuologiem klinicznym. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych, a także terapię par i małżeństw. Pracuję w podejściu integracyjnym, dzięki czemu wykorzystuję w pełni swoją wiedzę i umiejętności. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego psychoterapeuty.

Oferuję pomoc i wsparcie w następujących sytuacjach:
- obniżony nastrój, brak motywacji, depresja;
- obniżona samoocena;
- nerwica, lęki i fobie;
- silny/ długotrwały stres;
- utrata, rozstanie, żałoba;
- doświadczanie przemocy;
- trudności w sferze zawodowej;
- trudności w relacjach międzyludzkich, partnerskich;
- brak satysfakcji seksualnej
- dysfunkcje seksualne (zaburzenia orgazmu, reakcji narządów płciowych, ból podczas stosunku, spadek / brak / nadmierne libido);
- zaburzenia preferencji seksualnych;
- zaburzenia identyfikacji płciowej.

Swoje doświadczenie zdobywałam poprzez praktykę w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Jaworznie oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jaworznie. Współpracowałam z psychoterapeutami na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Katowicach, gdzie prowadzone były terapie grupowe. Zajmuję się także terapią wspierającą dla osób chorych psychicznie, niepełnosprawnych intelektualnie oraz ich rodzin.

Pomagam osobom w zrozumieniu i rozwiązaniu trudności natury psychicznej, a także seksualnej.

Pani Sandra jest psychologiem z powołania, młodym, a mimo to posiada ogromną wiedzę i wykonuje swoją pracę perfekcyjnie. Ma pomysł na terapię, potrafiła sprytnie zmusić mnie do refleksji. Głęboka analiza moich problemów bardzo mnie rozwinęła, dzięki niej dowiedziałem się wiele o sobie. Na problemy patrzę teraz z różnych stron, przez co nie są już tak uciążliwe, a wiele z nich rozwiązałem. Półroczna terapia u Pani Sandry mocno przyczyniła się do korzystnych zmian, jakie we mnie zaszły. Polecam!

Fantastyczne podejscie do człowieka i jego problemów, ogromna wiedza i zaangazowanie sprawiają, ze gorąco polecam Panią Sandrę. Teraz wiem, ze życie moze byc piekne.

Moja pierwsza wizyta u Pani Sandry zaczęła się z pewną dozą braku zaufania do terapii psychologicznej. Z tygodnia na tydzień wszystko się zmieniało, a problemy znikały. Gdybym w przyszłości stanął przed podobnymi problemami, wiem gdzie się udać.

Zgłosiłem się do Pani Sandry w celu konsultacji seksuologicznej. Każde spotkanie dawało mi niesamowitą refleksje. Moje problemy już nie są problemem, a wręcz przeciwnie. Dzięki nim zrozumiałem, co się we mnie działo. Obecnie czuję się na prawdę szczęśliwy i w końcu zadowolony! A to wszystko dzięki pomocy wspaniałej terapeutki. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Wybrałam się do Pani Sandry z poważnym problemem, dzięki wspaniałej terapii nie tylko on, ale praktycznie wszystkie zostały rozwiązane. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że wreszcie czuję się szczęśliwa. Jak najbardziej polecam.

Polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem terapeuty czy seksuologa. Pozdrawiam serdecznie. Mateusz

Ciesze sie, ze na mojej drodze spotkalam Pania Sandre. Trudno bylo mi uwierzyc, ze problem byl natury psychicznej. Na szczescie teraz wszystko jest ok. Jako psycholog i jako seksuolog na prawde polecam.

Świetna atmosfera, czasami z dawką humoru, pomogła mi przezwyciężyć swoje słabości. To niesamowite, co się podziało. Serdecznie polecam!