Seksuolog Katowice

Dariusz Pysz-Waberski

Centrum Psychologii i Seksuologii Katowice
Rymera 4/8

wizyta już od 150
Świetny specjalista i bardzo dobry człowiek. Po prostu! I za to dziękuję. Właśnie takich ludzi potrzebuje świat medycyny. No i my - pacjenci. Polecam!
Opinia dodana przez: Jola
Katowice Seksuolog mgr Sandra Rumian

mgr Sandra Rumian

Seksuolog, Pomoc psychologiczna

Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU
ul. Rymera 4/8
Katowice

Pani Sandra jest psychologiem z powołania, młodym, a mimo to posiada ogromną wiedzę i wykonuje swoją pracę perfekcyjnie. Ma pomysł na terapię, potrafiła sprytnie zmusić mnie do refleksji. Głęboka analiza moich problemów bardzo mnie rozwinęła, dzięki niej dowiedziałem się wiele o sobie. Na problemy patrzę teraz z różnych stron, przez co nie są już tak uciążliwe, a wiele z nich rozwiązałem. Półroczna terapia u Pani Sandry mocno przyczyniła się do ...
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Maciej Dokrzewski

Seksuolog, Psychiatra

Kościuszki 49
Katowice

Uwaga dla osób trans lub rzekomych trans, u których trans mozę być spowodowane innym zaburzeniem.
Nawiasem mówiać, za niego, za Libera i tego trzeciego... Dulkę, ktoś powinien się wziąć wreszcie.
O ile wiesz na 100 % co ci jest, idź do niego. Hormony dostaniesz szybko. Jak nie jesteś pewien, spadaj do kogoś, kto z Tobą porozmawia. Mówię poważnie, bo można sobie zrobić krzywdę.
Dajesz stówkę za wypisane "skierowania" na ...
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Ewa Puchała

Cytolog, Ginekolog

Podgórna 4 (wejście od Dąbrowskiego 19)
40-955 Katowice

Bardzo polecam wizyty u pani doktor! Jestem pacjentką od 7lat, pani doktor prowadziła moje dwie ciąże i kilka różnych zabiegów. Zawsze jestem o wszystkim rzetelnie poinformowana, a na wszystkie moje pytania uzyskuję odpowiedzi. Wizyty przebiegają w miłej i sympatycznej atmosferze. Bardzo dobry lekarz!
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Agata Bromowicz

Roździeńskiego 86a/127
Katowice

Odwiedziłem gabinet biorąc pod uwagę poniższe opinie i .............. bardzo się rozczarowałem. Łącznie byłem 4 razy łudząc się, że będzie lepiej ale już tam nie wrócę.
Przy pierwszej wizycie podejście do pacjenta "nijakie" - myślałem, że lekarz wie o tym, iż pierwsza wizyta jest najbardziej stresująca dla pacjenta ale nie w przypadku Pani doktor - zdarzyło jej się ziewnąć jak opowiadałem o problemie miałem wrażenie takie "po co tu przyszedłeś" ...
Opinia dodana przez: Przemysław

dr n. med. Adam Sipiński

Gabinet Lekarski
Mikołowska 45 lok. 9
40-065 Katowice

Lekarz godny polecenia. Skuteczna terapia u męża. Wizyta w bardzo miłej atmosferze i bez stresu. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka
Katowice Seksuolog mgr Karolina Sęk

mgr Karolina Sęk

Seksuolog, Psycholog

Gabinet Prywatny Relacje w Renowacji
ul. ks. F. Blachnickiego 4
Katowice

Cieszę się, że trafiłam do Pani Karoliny. To sympatyczna osoba, przed którą można się otworzyć i nie odczuwa się skrępowania. Rozmowa jest prowadzona profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pani psycholog pomogła mi w uświadomieniu sobie rzeczywistego problemu. Po każdej sesji czuję się coraz silniejsza. Dziękuję i serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Arleta

Seksuolodzy w Katowicach