Jestem psychologiem, seksuologiem i psychoterapeutą. Pracuję z pacjentami indywidualnie oraz prowadzę terapię par.

Ukończyłam czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii ...

Ukończyłam czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie przygotowujące do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Seksuologia Kliniczna.

Uczestniczę w wielu szkoleniach oraz konferencjach naukowych dla profesjonalistów, między innymi:

Terapia i rehabilitacja w psychiatrii
Terapia poznawczo-behawioralna
Podstawy opieki paliatywnej i hospicyjnej
Interwencja kryzysowa – podejście profesjonalne

Ukończyłam również Szkołę Trenerów Przedsiębiorczości Społecznej w Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego Meritum w Katowicach.

Zgodnie z wymogami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego swoją pracę poddaje stałej superwizji u osób posiadających tytuł superwizora PTP i PTS.

Cieszę się, że trafiłam do Pani Karoliny. To sympatyczna osoba, przed którą można się otworzyć i nie odczuwa się skrępowania. Rozmowa jest prowadzona profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pani psycholog pomogła mi w uświadomieniu sobie rzeczywistego problemu. Po każdej sesji czuję się coraz silniejsza. Dziękuję i serdecznie polecam.