lekarz Sebastian Phongsavath

3,7
3,7
3,3

Super lekarz ale trzeba mu zaufać. Mną zajmuje się z dużym poświęceniem i zupełnie bezinteresownie. W szpitalu zawsze blisko swojego pacjenta, którego prowadzi. Na sali operacyjnej najchętniej robiłby sam. Jest realistą, czasami oczekujemy optymizmu ale po co, lepiej się mile zaskoczyć. Lekarz niesamowicie pracowity z wiedzą i umiejętnościami na czasie, nie koloryzuje, nie obiecuje, diagnozuje na bieżąco, otwarty na pacjenta. Mam nadzieję, że moją chorobę wspólnie niebawem wykończymy. Bardzo w niego wierzę, chociaż jestem trudnym i niecierpliwym przypadkiem.

Mogę polecić. Wyleczył moje kolano i obeszło się bez zabiegu :) jak na swój młody wiek posiada bardzo dużą wiedzę.

Lekarz jest bardzo dobry. Byłem w szpitalu o 22h i czekałem tylko 20min żeby pan Sebastian przyszedl i zrobił to co do niego należy. ps. Plecy już mnie w ogólnie nie bolą. -Jaccob-

Lekarz jest bardzo dobry.

-Jaccob-

Wizyta prywatna, a lekarz ledwo spojrzał. Pomamrotał coś pod nosem, ale nos miał głównie w telefonie komórkowym. Wizyta trwała około 3 min. Lekarz zachowywał się arogancko i lekceważąco. Nie polecam

Lekarz godny pożałowania !!! Nastawiał dziecku rękę po złamaniu z przemieszczeniem i "nie udało się do końca", jedna kość przedramienia prawie wogle nie "strzelała" z drugą połówką. Na drugi dzień rano inny lekarz o tym samym nazwisku :) nastawiał rękę jeszcze raz i tym razem już się udało kość ustawiona na miejscu i dziecko wypisane.

dddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd adddasd a