Seksuolog

Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny.
Seksuolog Kraków mgr Filip Grabowski

Gabinet psychologiczno – seksuologiczny
Ariańska 18/15

Gabinet Seksuologiczny Krzysztof Bojar
Głęboka 10 lok. 31
Lublin

styl i elegancja duza klasa i przede wszystkim wiedza zdecydowanie polecam.

styl i elegancja duza klasa i przede wszystkim wiedza zdecydowanie polecam.

Wolny termin: 27 Cze o 16:00. Sprawdź inny.
Seksuolog Kraków mgr Kamil Perończyk

mgr Kamil Perończyk

Seksuolog, Psychoterapeuta

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Długo mi zeszło z decyzją o pójściu do seksuologa, ale kiedy już w koncu się zdecydowałam, wiedzialam ze moje życie niedługo sie zmieni. Po kilku miesiacach terapii czuję, że uratowałam moje małżeństwo i poczucie bycia kobietą. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Weronika
Wolny termin: 28 Cze o 13:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Marek Uleniecki

Seksuolog, Neurolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Wolny termin: 4 Lip o 14:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Seksuolog Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Potwierdzam i polecam. Prawdopodobnie najlepszy lekarz łączący w sobie ogromną wiedzę i doświadczenie, sympatyczny sposób bycia i względną punktualność. Największym atutem Doktora jest prawdomówność i skuteczność oraz to, że można uzyskać poradę z dwóch dziedzin, co się łączą ze sobą. Jesteśmy zadowoleni z wizyt. Nasz związek jest lepszy we wszystkich sferach. R. L.

Opinia dodana przez: Roman
Seksuolog Katowice mgr Sandra Rumian

mgr Sandra Rumian

Seksuolog, Psycholog kliniczny

Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJU
ul. Rymera 4/8
Katowice

Pani Sandra jest psychologiem z powołania, młodym, a mimo to posiada ogromną wiedzę i wykonuje swoją pracę perfekcyjnie. Ma pomysł na terapię, potrafiła sprytnie zmusić mnie do refleksji. Głęboka analiza moich problemów bardzo mnie rozwinęła, dzięki niej dowiedziałem się wiele o sobie. Na problemy patrzę teraz z różnych stron, przez co nie są już tak uciążliwe, a wiele z nich rozwiązałem. Półroczna terapia u Pani Sandry mocno przyczyniła się do korzystnych zmian, jakie we mnie zaszły. Polecam!

Opinia dodana przez: Darek

Witam
Gdzie przyjmuje ten doktor? Poproszę o dokładny adres i numer telefonu. Bardzo zależy mi na kontakcie do niego, nigdzie nie mogę znaleźć informacji gdzie dokladnie przyjmuje jedynie tyle, że w Brzegu.

Witam

Seksuolog Pszczyna mgr Dariusz Pysz-Waberski

mgr Dariusz Pysz-Waberski

Terapeuta, Seksuolog

Nad Życie - Centrum Wsparcia w Chorobie Nowotworowej dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci oraz ich bliskich
Bednorza 6/7
Pszczyna

Wspaniały lekarz, ma podejście do pacjenta, zawsze służy pomocą, uśmiechnięty i życzliwy.Godny zaufania , naprawdę polecam

Seksuolog Łódź  Karolina Gutkowska

Karolina Gutkowska

Seksuolog, Psychoterapeuta

KlinikaGutkowska
Wigury 14 lok. 1
90-437 Śródmieście, Łódź

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Po każdej wizycie u Pani Karoliny wychodzę pełna optymizmu, bo wiem że mój problem jest do rozwiązania.

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Pani doktor jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą, która trafia w sedno problemu i bardzo, ale to bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Zaczynam czuć się spełnioną kobietą wiem, że nie przyjdzie to od tak, ale bardzo ciężką pracą jest okupiona droga do mojego szczęścia.
Jestem bardzo zadowolona z terapii, bo widzę postępy!!! Wiem, że dojdę z pomocą Pani Karoliny do mojego upragnionego celu.

Opinia dodana przez: Monika