Seksuolog Jelenia Góra

Seksuolog, Ginekolog położnik

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wojska Polskiego 18a lok. 9
58-500 Jelenia Góra

Na Panią doktor zgłosiłam skargę. Pani Anna Pominkiewicz według mojej opinii jest osobą impertynencką nie traktującą swoich pacjentów z szacunkiem.

Podczas przygotowywania się do badania, pani doktor mnie poganiała, żebym się pośpieszyła. Po czym i tak siedziała przy komputerze i dobre 5 minut coś wpisywała, a ja siedziałam na fotelu i czekałam, więc nie rozumiem tego ponaglania mnie.
Same badanie było ok, aczkolwiek przy usg mogłaby najpierw ...

Same badanie było ok, aczkolwiek przy usg mogłaby najpierw mnie zbadać, a notatki z badania zrobić po, a nie w trakcie badania, co było dla mnie mało komfortowe.
To na czym mi najbardziej zależało, czyli zaświadczenie, że karmię piersią, pani doktor powiedziała, że nigdy nie wystawiała takiego zaświadczenia i że mogę je sama sobie napisać(!). Podczas badania stwierdziła, że nie widzi, bym karmiła, bo piersi są „normalne”. Jak nacisnęłam lekko pierś i z sutka wyciekło troszkę mleka – pani doktor tylko wzruszyła ramionami(!).
Zaświadczenia nie otrzymałam.

Czułam się potraktowana przez panią doktor, jakbym symulowała, że jeszcze karmię moje dziecko.

Inny lekarz, bez żadnych problemów wystawił mi zaświadczenie na podstawie przeprowadzonego badania piersi.
Podsumowując jestem oburzona postawą p. doktor Pominkiewicz.
Jak jej zwróciłam uwagę, czy zawsze w taki sposób zachowuje się wobec pacjentów, stwierdziła, że jak nie jestem zadowolona, to mogę wybrać innego lekarza.

Atmosfera podczas wizyty była cały czas nieprzyjemna i napięta. Pod koniec wizyty pani doktor próbowała załagodzić sytuację, ale uznałam, że w taki sposób nie zostałam nigdy potraktowana przez lekarza, nawet w NFZ. Całkiem innego standardu oczekuję w prywatnym centrum medycznym. A tym bardziej, że nie otrzymałam zaświadczenia o karmieniu piersią, co było celem wizyty.

Opinia dodana przez: Arna

Seksuolodzy w mieście Jelenia Góra