Lekarze Seksuolog Kraków

mgr Pola Dębowska-Ciępka

mgr Pola Dębowska-Ciępka

30-513 Kraków

Ogromnie polecam, Pani Pola to prawdziwa specjalistka! Jej porady za każdym razem są bardzo trafione, a pomoc nieoceniona. Jestem już po kilkunastu wizytach u Pani Poli, a pozytywne rezultaty pojawiły się niemal od razu.

lek. med. Andrzej Bałasz

Seksuolog, USG ginekologiczne

Centrum Medyczne Arka
Królowej Jadwigi 15
Kraków

Poznałam pana dr w bardzo złych okolicznościach. To bardzo konkretny człowiek, czasami to mnie złościło, ale w moim przypadku diagnoza była słuszna. Nie pozostawił mi złudzeń choć czasem nadzieja jest potrzebna. To co mnie w nim urzekło to niecodzienne podeście do człowieka i zaufanie - co w tych czasach się nie zdarza. Odbiera telefony i na prośbę pojawia się w szpitalu choć nie ma takiego obowiązku - tym samym przekazuje, ...
Opinia dodana przez: Wera
                                       dr hab. n. med. Bartosz Grabski

dr hab. n. med. Bartosz Grabski

Seksuolog, Psychiatra

Centrum Dobrej Terapii
Miłkowskiego 7/U1
Kraków

Co tu mówić, nie ma lepszego, bardziej kompetentnego i z bardziej empatycznym podejściem do pacjenta, lekarza.
                                       mgr Patrycja Kulesza

mgr Patrycja Kulesza

Seksuolog, Psychoterapeuta

30-513 Kraków

Szczerze polecam. Cudowne podejście do pacjenta ze strony Pani Patrycji. Dokładnie słucha i udziela cennych wskazówek. Jestem wdzięczna za profesjonalizm i zaangażowanie. W gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera i zrozumienie. Bardzo dziękuje!
                                       mgr Magdalena Trzeciecka

mgr Magdalena Trzeciecka

30-513 Kraków

Pani Magda to osoba bardzo ciepła, wyrozumiała oraz empatyczna. Potrafi wysłuchać danej osoby, a następnie sformułować odpowiednie uwagi. Osobiście, było mi bardzo łatwo się otworzyć, dzięki bezpiecznej atmosferze, którą stworzyła. Posiada bardzo otwarty umysł, dzięki czemu osoba może się poczuć naprawdę zrozumiana, a jej rady są naprawdę nieocenione i co najważniejsze, zapadają w pamięć. Oprócz tego pani Magda przesyła dodatkowe materiały, które pomagają w radzeniu sobie poza terapią. Bardzo polecam!

mgr Rafał Skoczek

Seksuolog, Alergolog dziecięcy

PSYCHOLOG SEKSUOLOG Rafał Skoczek
Ul Jana Kantego 1
Kraków

Seksuolog, z którym miałem przyjemność pracować, był bardzo profesjonalny i empatyczny. Słuchał uważnie moich problemów i odpowiedział na wszystkie moje pytania w sposób zrozumiały i pomocny. Dzięki jego wiedzy i wsparciu udało mi się rozwiązać wiele kwestii dotyczących mojego życia seksualnego. Gorąco polecam jego usługi!
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Maciej Kowalczyk

Ginekolog położnik, USG

Krowoderska 59 lok. 6
31-141 Kraków

Urodzilam pod opieka tego lekarza 3 dzieci i za kazdym razem o zewiedzialam ze jestem w najepszych rekach!!!Polecilam tego lekarza rowniez moim kuzynkom i tylko dzieki temu maja zdrowe dzieci!!!Bardzo Go lubie i cenie za to,ze jest najlepszym specjalista.Agnieszka Jurkiewicz
                                       mgr Justyna Zarzycka

mgr Justyna Zarzycka

30-513 Kraków

Bardzo dużo zyskałam na spotkaniach z panią doktor. Pani doktor cechuje się dużą wrażliwością, otwartością i ogromnymi pokładami empatii - to jej podejście sprawiło ze odważyłam się na szczerą rozmowę. :)

mgr Ewa Lisowska-Kania

Psycholog, Seksuolog

gabinet Psychologiczny
kraków
31-344 Kraków

Właśnie zakończyliśmy z mężem terapię u pani seksuolog, 3 miesiące. Poświeciła nam dużo czasu, była rzeczowa i kompetentna. Zagubiliśmy się z mężem, tak, że ani on, ani ja nie mieliśmy ochoty na siebie. Teraz mamy nowe życie i lepsze współżycie. Polecam

lekarz Karol Włodarczyk

ulica Szafera 1
31-543 Kraków

Byłem u Pana doktora jakieś 4 miesiące temu (wizyta u ANDROLOGA). Zbadał. I tyle. Do końca nawet nie mogę powiedzieć żeby zbadał, ale od początku: 1. Była to moja pierwsza i OSTATNIA wizyta u Pana doktora. 2. Wizyta miała trwać "tyle ile będzie potrzeba" niestety - po jakiś 40 minutach, lekarz skończył wizytę, bo czeka następny pacjent. 3. Wywiad lekarski - praktycznie brak. Był to MONOLOG, do którego lekarz nie ...
Opinia dodana przez: Janke

dr n. med. Zbigniew Liber

Ośrodek Medyczny "OSTEOMED"
Kazimierza Wielkiego 57
30-074 Kraków

Dr Liber wystawia recepty na hormony żeńskie i blokery testosteronu dla osób podających się za trans bez koniecznej opinii psychologa.
Opinia dodana przez: Anonimowo

dr n. med. Adam Sipiński

Dział Orzeczniczo-Konsultacyjny
Zygmunta Augusta 1
31-504 Kraków

Lekarz godny polecenia. Skuteczna terapia u męża. Wizyta w bardzo miłej atmosferze i bez stresu. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Alina Hlawacz-Pitera

Bernardyńska 9/2a
30-069 Kraków

Dobrze jest mieć kogoś takiego jak pani Alina. Wszystkim potrzebującym wsparcia fachowca bardzo polecam.

dr n. med. Stanisław Wójcik

Internista, Seksuolog

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
31-031 Kraków

Okropne podejście do pacjenta. Lekarz notorycznie się spóźniał, nawet do godziny lub dzień przed wizytą w godzinach wieczornych dzwonił, że jednak go jutro rano nie będzie i "mogę zapisać panią na za dwa lub trzy tygodnie", zostawiając tym samym pacjenta bez leków oraz opieki na ten czas (musiałam o recepty prosić lekarza rodzinnego). Dodatkowo w ogóle nie słucha, w połowie zdania przerywa i dopowiada sobie zgodnie z tym co myśli ...
Opinia dodana przez: Była pacjentka

mgr Magdalena Krzak