Seksuolog Kraków

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Długo mi zeszło z decyzją o pójściu do seksuologa, ale kiedy już w koncu się zdecydowałam, wiedzialam ze moje życie niedługo sie zmieni. Po kilku miesiacach terapii czuję, że uratowałam moje małżeństwo i poczucie bycia kobietą. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Weronika

lek. med. Andrzej Bałasz

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

wizyta już od 100

Centrum Medyczne Arka
Królowej Jadwigi 15
Salwator, Kraków

Nie należę do łatwych pacjentek. Doktor Bałasz prowadził moją ciążę, a ja bardzo stresowałam się każdą wizytą i martwiłam, żeby wszystko było w porządku. Wybrałam doktora Bałasza na podstawie bardzo dobrych opinii. I nie zawiodłam się. To świetny lekarz. Bardzo dokładnie tłumaczy co się dzieje, odpowiada na wszystkie pytania i ma rewelacyjny kontakt z pacjentem. Na większość wizyt przychodziłam razem z mężem. Nawet mąż (omijający lekarzy szerokim łukiem) bardzo polubił ...
Opinia dodana przez: Adriana Kaczmarczyk

lekarz Maciej Kowalczyk

Ginekolog położnik, USG

Krowoderska 59 lok. 6

Urodzilam pod opieka tego lekarza 3 dzieci i za kazdym razem o zewiedzialam ze jestem w najepszych rekach!!!Polecilam tego lekarza rowniez moim kuzynkom i tylko dzieki temu maja zdrowe dzieci!!!Bardzo Go lubie i cenie za to,ze jest najlepszym specjalista.Agnieszka Jurkiewicz

gabinet Psychologiczny
kraków

Właśnie zakończyliśmy z mężem terapię u pani seksuolog, 3 miesiące. Poświeciła nam dużo czasu, była rzeczowa i kompetentna. Zagubiliśmy się z mężem, tak, że ani on, ani ja nie mieliśmy ochoty na siebie. Teraz mamy nowe życie i lepsze współżycie. Polecam

lekarz Karol Włodarczyk

Ginekolog położnik, Seksuolog

ulica Szafera 1

Byłem u Pana doktora jakieś 4 miesiące temu (wizyta u ANDROLOGA). Zbadał. I tyle.
Do końca nawet nie mogę powiedzieć żeby zbadał, ale od początku:
1. Była to moja pierwsza i OSTATNIA wizyta u Pana doktora.
2. Wizyta miała trwać "tyle ile będzie potrzeba" niestety - po jakiś 40 minutach, lekarz skończył wizytę, bo czeka następny pacjent.
3. Wywiad lekarski - praktycznie brak. Był to MONOLOG, do którego lekarz ...
Opinia dodana przez: Janke

dr n. med. Stanisław Wójcik

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7

Kiedyś był moim ordynatorem na psychiatrii.Wspominam go jako najlepszego lekarza jak do tej pory.Konkretny,stanowczy i trafny w diagnozie.Było miło popatrzeć jak kobieta ze stuporu wychodzi o własnych nogach z oddziału.To dawało nadzieję całej psychiatrii.

dr n. med. Zbigniew Liber

Ginekolog położnik, Seksuolog

Ośrodek Medyczny "OSTEOMED"
Kazimierza Wielkiego 57

Witam,
pierwsza wizyta kosztowała 300 i 500zl badania w Niepolomicach. Druga wizyta 200 i 500 badania. Pan doktor zaproponował mi suplementy diety CaliVita, na które sam wypisał zlecenia, poprosił mnie o podpis pod zamówieniem. Suplementy miałyby przyjść pocztą za pobraniem 3 leki każdy 70zl. Dały mi do myślenia te koszty i przede wszystkim jakies suplementy, chociaż, nie mając porównania, nie wiedzieliśmy czy to drogo czy nie. Po szybkich poszukiwaniach na ...

Dział Orzeczniczo-Konsultacyjny
Zygmunta Augusta 1

Lekarz miły i kompetentny. Stara się dociec przyczyn zaburzeń,słucha sugestii pacjenta i wybiera najskuteczniejszą terapię. Przepisuje leki skuteczne ale nie najdroższe. Jeśli wie o skutecznych zamiennikach to je poleca oszczędzając kieszeń pacjenta :) W moim przypadku leczenie przedwczesnego wytrysku okazuje się skuteczne. Polecam !!!

mgr Alina Hlawacz-Pitera

Bernardyńska 9/2a

Dobrze jest mieć kogoś takiego jak pani Alina. Wszystkim potrzebującym wsparcia fachowca bardzo polecam.
Seksuolog Kraków mgr Ewelina Kazieczko

mgr Ewelina Kazieczko