Filtruj terminy

Psychiatra, Seksuolog

Prywatna Praktyka Lekarska Robert Kamiński
ul. Naruszewicza 13/2
35-055 Rzeszów

Dzisiaj dowiedzieliśmy się o tej tragedii.Wciąż nie możemy się otrząsnąć.Leczył mnie i siostrę.Ja już miałem kończyć leczenie.Ostatni raz byłem u Niego 19lipca.
Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych.
Proszę o informacje kiedy odbędzie się pogrzeb i gdzie.
Ja,siostra i cała rodzina jesteśmy w szoku.Był to WYBITNY specjalista.Niech odpoczywa w pokoju.

lekarz Marzena Trąd

Seksuolog, Psychiatra

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "PSYCHOTERAPIA SC"
Zygmuntowska 1
35-030 Rzeszów

Witam byłem u pani Trad z powodu nerwicowych problemów z erekcja ,przez co jestem samotny.Panie doktor najpierw wciscela mi lek niby na poprawe krazenia jak go zaczolem zazywac zanikly u mnie funkcje seksualne tak jak by krew przestala doplywac .A później jak byłem na wizycie to odmowila dalszego leczenia pod pozorem ze nie mam partnerki a ona nie zajmuje się masturbacja wyrzucila z gabinetu potraktowala jak smiecia i zabronila przychodzić.Uwarzam ...
Opinia dodana przez: Skrzywdzony Pacjent

dr n. med. Marek Janicki

Seksuolog, Androlog

Gabinet Zdrowia Mężczyzny
Kujawska 3
35-323 Pobitno, Rzeszów

wizyta już od 200
lekarz zachowywal sie po chamsku, odpowiadal na pytania kpiac ze mnie, poczulem sie jak na dywaniku u dyrektora za mlodych lat. ponadto nie chcial udostepnic mi wynikow z poprzedniej wizyty, ktore byly mi potrzebne na badania do endokrynologa. powiedzial, zeby endokrynolog sam zrobil mi te badania, kiedy zalezalo mi na czasie. niepoalcem nikomu, komu szkoda czasu i nerwow.
Opinia dodana przez: kuba

lekarz Jadwiga Homa