Seksuolog Szczecin

Jerzy Libiszewski

Seksuolog, Psychoterapeuta

Szczecin

P. Mario-pisząc tak "bzdurną" opinię o p. Libiszewskim proponuję najpierw wziąć słownik ortograficzny do ręki i nauczyć się pisać.Bardzo dobry lekarz, godny polecenia!!! Pomógł mi w trudnej sytuacji życiowej, ale również moim znajomym którym go poleciłam.Wszyscy są zadowoleni z wizyt u pana Libiszewskiego. Czy jest pani pewna, że to ten lekarz? czy była pani u kogoś innego, zapomniała nazwiska i napisała tu pod nazwiskiem p. Libiszewskiego?

Opinia dodana przez: Irena

lekarz Iwona Jankowska-Wojniak

Seksuolog, Androlog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Narutowicza 14b lok. 2
70-240 Szczecin

Fantastyczny fachowiec z szeroką wiedzą i doświadczeniem.Miła ,ciepła a jednocześnie zdecydowana, nie obawiająca się stosować nowatorskich metod leczenia.Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: majewskind robertprywatne

lekarz Robert Pietras

Seksuolog, Ginekolog położnik