Seksuolog W Okolicach Tomaszów Mazowiecki

Seksuolog Pszczyna mgr Dariusz Pysz-Waberski

mgr Dariusz Pysz-Waberski

Pomoc psychologiczna, Terapeuta

Nad Życie - Centrum Wsparcia w Chorobie Nowotworowej dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci oraz ich bliskich
Bednorza 6/7
Pszczyna

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i warto pomóc. swopjemu bliskiemu.

Opinia dodana przez: Janka
Seksuolog Łódź  Karolina Gutkowska

Karolina Gutkowska

Seksuolog, Psychoterapeuta

KlinikaGutkowska
Wigury 14 lok. 1
90-437 Śródmieście, Łódź

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Po każdej wizycie u Pani Karoliny wychodzę pełna optymizmu, bo wiem że mój problem jest do rozwiązania.
Pani doktor jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą, która trafia w sedno problemu i bardzo, ale to bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Zaczynam czuć się spełnioną kobietą wiem, że nie przyjdzie to od tak, ale bardzo ciężką pracą jest okupiona droga do mojego szczęścia.
Jestem bardzo zadowolona z ...

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Jestem bardzo zadowolona z terapii, bo widzę postępy!!! Wiem, że dojdę z pomocą Pani Karoliny do mojego upragnionego celu.

Opinia dodana przez: Monika

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kula

Seksuolog, Endokrynolog

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Moja poprzednia opinia o Panu Profesorze była bardzo pozytywna. Szczególnie jeśli chodzi o podejście do pacjenta. Diagnoza i leczenie też okazały się trafione. Niestety czar prysł. Chciałem poprosić Pana Profesora o receptę lub podanie nazwy leku który mi przepisał na poprzedniej wizycie bo receptę może wypisać lekarz POZ aby nie marnować profesorskiego czasu. Reakcja była dosyć dziwna bo w mało delikatny sposób wyjaśnił mi, że nie zrobi tego bo to kosztuje a w ogóle to marnuje jego drogocenny czas. Mnie nawet nie chodziło o kwestię płatności za wizytę bo mi to było całkowicie obojętne ale o kwestię podejścia do człowieka. Tak nie wolno postępować Panie Profesorze. Pieniądze to nie wszystko a ludzie którzy tylko o nich myślą nie są dobrymi ludźmi. Bardzo szkoda bo fachowiec z Pana Profesora na pewno nieprzeciętny ale przede wszystkim trzeba być człowiekiem !!! Ja nie narzekam na braki kapitału bo sporo zarabiam ale nie wyobrażam sobie abym się tak zachował wobec drugiego człowieka jak Pan Profesor wobec mnie.

Pozdrawiam
Dariusz