lekarz Sergiusz Turowicz

Bardzo dobry specjalisty, któremu zależy na pacjencie i stara się pomóc. Został mi polecony przez lekarza ortopedę z innego miasta i nie zawiodłam się.

Takiego lekarza ze świecą szukać, z czystym sumieniem polecam doktora. Wizyta trwała ok. 20minut, doktor powoli i na spokojnie powiedział co robić, czego nie robić. Aby wyjaśnić przyczynę bolącego kolana rozrysował je i objaśnił w prosty sposób. Genialny lekarz, widać że zna się na rzeczy, a w dodatku uprzejmy i chętnie służy pomocą

Cierpliwy lekarz, życzliwy i spokojny. Tłumaczy diagnozę, jasno formułuje zalecenia. Podczas wizyty nie ma atmosfery pośpiechu czy diagnozowania "po łebkach". Tak powinna wyglądać wizyta u lekarza. Profesjonalnie, bez napięcia, z szacunkiem. Godny polecenia.

Zdecydowanie godny polecenia lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. Słucha, wyjaśnia, na czym polega choroba, prezentuje rozwiązania i ćwiczenia, a do tego jest niezwykle wręcz życzliwy i sympatyczny. I poświęca pacjentowi tyle czasu, ile jest potrzebne.

Świetny specjalista,dobra i fachowa opieka.Gdybym miał się dac pokroić jeszcze raz nawet bym się nie zastanawiał. Gorąco polecam ,naprawdę warto!!!