lekarz Sławomir Chmielewski

Chirurg ogólny

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek poznalem a w swoim zyciu kilkudziesieciu juz przeszedlem zawsze pomocny ,lekarz z autentyczna checia pomocy a nie tylko(jak wiekszosc)wypisujacy recepty.Zawsze bardzo dokladnie analizuje kazdy przypadek i zanim zobaczy kompletne wyniki to nie przepisze leku .Doskonaly analityk wspaniale wytlumaczy przebieg leczenia i skieruje ewentualnie do ktoregos ze swoich kolegow po fachu gdy choroba idzie w innym kierunku niz chirurgia.Polecam go wszystkim znajomym i zaden nie narzekal nigdy.Tak wiec Panie Slawku duzo lat w zdrowiu zycze

Podzielam opinie pozytywne. Pełen profesjonalizm , konkretne i zrozumiałe tłumaczenie problemu. Poza tym ogromny plus za życzliwe podejście do starszego pacjenta oraz troskę o jego stan. Niestety brakuje tego wielu lekarzom. Mimo wcześniejszych obaw ,co do pobytu w naszym strzeleckim szpitalu , dzięki postawie Pana doktora ( a także reszty personelu chirurgii) całkowita zmiana zadania na ten temat.

Jako lekarz i człowiek bardzo kompetentny i w porządku gość. Ma szacunek do pacjenta czego brakuje niestety jeszcze bardzo dużej grupie polskich lekarzy (bufonom). Ma b.dobre podejcie do pacjenta, wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Jest lekarzem godnym polecenia w 100 procentach co będę czynił. Oby było coraz więcej takich lekarzy w naszym kraju.

Mimo sporej opuchlizny lekarz uznał że jestem zdrowy, bo czas przeznaczony na leczenie skręcenia stopy się już zakończył, przy tym był raczej mało uprzejmy. Nie wiem skąd tyle dobrych opinii zwłaszcza że rozmawiałem na ten temat z paroma osobami i nie wszyscy z własnego doświadczenia byli dobrego zdania o tym lekarzu.

Lekarz z powolania.Bardzo mily,uprzejmy,wszystko wytlumaczy jak dziecku :),a najwazniejsze nie przepisuje drogich lekow.Wyleczyl juz duzo osob w mojej rodzinie.

Przemiły lekarz,aż chce się do niego wracać :)

Przemiły lekarz,aż chce się do niego wracać :)

Dziękuję za wszystko jest Pan wspaniałym lekarzem a te słowne "baty" należały mi się tylko nie wiem gdzie mam się dalej udać z moim problemem. Lekarz pierwszego kontaktu raczej mi nie pomoże.pozdr Marzena kamińska

Świetny człowiek, miałem z NIM styczności kilka razy - po kontuzjach, jako że uprawiam sport takie zdarzają się dość często. i gorąco polecam wszystkim sportowcom i zwykłym pacjentom również. wspaniały człowiek miły uprzejmy, porozmawia pożartuje wytłumaczy i przedewszystkim POMOŻE. gorąco polecam!!

gorąco polecam!!

Sławek i jego Wartburg tak sie poznalismy.super lekarz.teraz pan ordynator.pozdrawiam tak dalej.musimy sie kiedys spotkac.k.klimek Rożniątow

D.Chmielewski jest jeden z najlepszych lekarzy w Strzeleckim szpitalu chodzę do niego z różnymi problemami on pomaga mi jak najlepiej . Godny zaufania, działa natychmiast , dobry specjalista, mówiący konkretnie, miły i umiejący rozmawiać z człowiekiem. Rozmawiam z nim nie tylko o zdrowiu ale i o życiu codziennym.Polecam w 100 %.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Strzelce Opolskie"?

Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Sanatoryjna 1