dr Sławomir Grabarczyk

Tragedia, BRAK SZACUNKU DO PACJENTA Grabarczyk przyjmuję od godziny 12 a wielki pan lekarz przyjeżdża sobie na 13. Co to ma być, jak masz zaczynać pracę od 13 to zmień godziny przyjmowania pacjentów inni ludzie też mają swoje sprawy do załatwienia. W ogóle jestem za tym, żeby ludzie pisali jak najwięcej opinii na temat lekarzy i czasu ich przyjmowania, powinny zostać wprowadzone przez nasze wspaniałe państwo kary pieniężne za spóźnianie się wielkich lekarzy do pacjentów, jak już napisałem jest to zwykły BRAK SZACUNKU do pacjentów. NIE POLECAM TAKICH OSÓB.

Jest naszym lekarzem rodzinnym od 10 lat i nigdy nas nie zawiódł. Służy kompetentną pomocą i radą w każdej sytuacji. Wyprowadził córkę z ciągłych przeziębień i infekcji prawidłową diagnozą. Ma niesamowite podejście do dzieci, co jest bardzo istotne. Odpowiedni Człowiek na odpowiednim miejscu!

profesjonalista, poświęca pacjentom wiele uwagi, dokładnie bada i widać, że zna się doskonale na tym co robi, naprawdę godny polecenia specjalista, nasz maluszek bardzo go lubi, a my jesteśmy pewni że ma najlepszą opiekę lekarską

Pan doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Moi synkowie bardzo go lubią i wcale się nie boją (u innych lekarzy tak nie było). Każde badanie przeprowadza szczegółowo i dokładnie. W odróżnieniu od innych lekarzy, z którymi miałam do czynienia, wykazuje duże zainteresowanie stanem zdrowia dziecka i zaangażowanie w dokładną diagnozę i pomoc. Przy tym wszystkim ceni naturalne metody leczenia i nie aplikuje dziecku zbędnych leków. Jest sympatyczny i przystępny, wszystko dokładnie tłumaczy. Jedyny minus to to, że tak trudno się do niego dostać...

Pamięta swoich malych pacjetow. Moj synek Go uwielbia. Dr Grabarczyk jest jedyny w swoim rodzaju.Lekarz z powołania.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Profesjonalista i naprawdę fajny facet:).

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Profesjonalista i naprawdę fajny facet:).

Bardzo dobry z niego lekarz dokładnie bada pacjentów

Bardzo dobry z niego lekarz dokładnie bada pacjentów

super lekarz z powołania właśnie się do niego przepisałam z innej przychodni miłe podejście do pacjentów spokojny opanowany dokładny POLECAM wszystkim chorym (tylko trudno się do niego dostać już ma tyle pacjentów )

Ślimaku wszystkiego najlepszego w dniu urodzin spełnienia wszystkich sktytych marzeń.

bardzo dobry pediatra, mam do niego 100%zaufanie i bardzo go cenię. BARDZO!

bardzo dobry pediatra, mam do niego 100%zaufanie i bardzo go cenię. BARDZO!