dr n. med. Sławomir Graff

kalendarz on-line do rejestracji wizyt na stronie:
www.neurolog.bielsko.pl
Rejestracja telefoniczna codziennie w godz. 6.00-22.00
pod nr tel. komórkowego. : 607529037
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam !
Sławomir Graff

zdecydowanie polecam. Wizyta ok. Szybka diagnoza. Skierowania na badania kontrolne. I po strachu.

Byłem u tego neurologa jeden raz ale zrezygnowałem. Wywiad, jak ktoś już wcześniej napisał, przeprowadził bardzo szczegółowo, na pewno nie sposób odmówić mu wysokiego poziomu kultury osobistej. Jednakże przepisał mi lek, który już kiedyś zażywałem przez dłuższy czas a mimo to absolutnie mi nie pomógł. Dr Graff zasugerował się diagnozą innych neurologów, która być może była błędna. Oczekiwałem, że na nowo zleci odpowiednie badania i na nowo rozpatrzy moje dolegliwości.

Gorąco polecam!! Lekarz który SŁUCHA pacjenta i poświęca mu dużo czasu,naprawdę wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Pacjentka

Pacjentka

Pan Sławomir jest na prawdę kompetentnym lekarzem. Polecam

Pan Sławomir jest na prawdę kompetentnym lekarzem. Polecam

przeprowadza szczegółowy wywiad, w porównaniu do innych lekarzy to jakby co najmniej książkę pisał, za co mu chwała. Wzbudza zaufanie, jest serdeczny, jak dla mnie super

Bardzo dobry lekarz, który leczy pacjentów z takim samym zaangażowaniem przy wizycie prywatnej i na kasę chorych. Mam porównanie ponieważ pierwsza wizyta (na kasę) nie odbiegała jakością od kolejnej (prywatnie). A jest to rzadkie zjawisko w dzisiejszych czasach...

Spokojny, cierpliwy, umie słuchać,chce pomóc-polecam

Spokojny, cierpliwy, umie słuchać,chce pomóc-polecam

Pełen profesionalizm, wysoka kultura osobista, życzliwy stosunek do człowieka w osobie pacjenta!

Bardzo dobry człowiek. Miły, uprzejmy i o dobrym sercu. Może trochę zamknięty w sobie, ale to w niczym nie przeszkadza. Bardzo polecam :-)

Pełen profesjonalizm, wysoka kultura szkoda tylko że wizyty drogie.

Pełen profesjonalizm, wysoka kultura szkoda tylko że wizyty drogie.